Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

NAJLEPSZE ĆWICZENIE NA BICEPS

ćwiczenie na biceps

NAJLEPSZE ĆWICZENIE NA BICEPS

Wśród mężczyzn, ćwiczenia na biceps należą do najpopularniejszych ćwiczeń ramion. Można nawet powiedzieć, że ćwiczenia na biceps są jednymi z najpopularniejszych ćwiczeń spośród wszystkich ćwiczeń. Jest tak z prostego powodu – biceps to ta część ciała, która od razu rzuca się w oczy i nadaje sylwetce bardziej atletyczny wygląd.

Naturalne jest więc, że wybierając ćwiczenia na tą grupę mięśniową, najczęściej powinieneś wybierać te najlepsze. Czy można jednoznacznie takie wybrać? Nie do końca – tym bardziej, że ćwiczenia na biceps zawsze sprowadzają się do jednego, tzn. zginania ramion z dodatkowym obciążeniem. Pytanie więc, czy jest ćwiczenie, które buduje mięśnie bicepsów lepiej niż inne ćwiczenia?

Według nas jest i dzisiaj zamierzamy Ci je przedstawić właśnie jako…

 

NAJLEPSZE ĆWICZENIE NA BICEPS

ćwiczenie na biceps 21Sposób wykonania: Wykonaj łącznie 21 powtórzeń w 3 etapach po 7 powtórzeń. Na każdym etapie wykonaj ruch w innym jego zakresie.

Prawidłowa technika: Złap sztangę podchwytem, trzymając łokcie blisko ciała. Nie zmieniając pozycji łokci, zacznij przywodzić ramiona do góry do momentu, w którym przedramiona znajdą się równolegle do podłogi. Powoli wróć do pozycji wyjściowej i powtórz całość 7 razy. Następnie, wykonaj kolejne 7 powtórzeń zaczynając ruch od momentu, w którym przedramiona są równolegle do podłogi do samego końca tak, by sztanga znalazła się przy Twoich barkach. Wykonaj w ten sposób kolejne 7 powtórzeń. Ostatnie 7 wykonaj w pełnym zakresie ruchu – od pozycji wyjściowej do końca. Po wykonaniu 21 powtórzeń, odpocznij około 1 minuty i zrób kolejną serię łącznie wykonując ich 4.

Pamiętaj, że to ćwiczenie nie należy do najłatwiejszych, ale jego systematyczne wykonywanie pomoże Ci zwiększyć obwód ramion, przy jednoczesnej poprawie siły i wytrzymałości.

Udostępnij ten post

Mała prośba – jeśli ten artykuł Ci pomógł – zostaw mu 5 . Jeśli nie, oceń go na tyle na ile uważasz. Chcemy, żeby nasze artykuły dawały Ci jak największą wartość, więc Twoja ocena pomoże nam w tworzeniu jeszcze lepszych treści, które będą mogły Ci się przydać w przyszłości. Nie zapomnij również zostawić komentarza , Twoja opinia jest dla nas ważna.

A jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami i dostawać informacje o nowych treściach na blogu

Loading

Oceń post
[Głosy: 16 Średnia: 4.5]