Regeneracja to nie tylko część treningu. To bardzo ważna część treningu, która decyduje o tym jak często możesz pracować na wyższych obrotach. Trenując intensywnie nie wystarczy tylko odpoczywać po wysiłku. Konieczne jest zadbanie o zmniejszenie bólów mięśniowych i sztywności mięśni, obrzęków czy zlikwidowanie stanów zapalnych.

Produkty w tej kategorii dają Ci wszystko, czego potrzebujesz. Pasy i rękawy z serii Venom rozgrzewają mięśnie dając im dodatkowe bodźce wibracyjne i przygotowują do pracy. Rękawy chłodzące dedykowane poszczególnym częściom ciała dbają o zmniejszenie stanów zapalnych i przynoszą ulgę w bólu po różnego rodzaju stłuczeniach. Urządzenia do masażu wibracyjnegoRaptor i Hypervolt to z kolei nieoceniona pomoc w poprawie jakości mięśni i skuteczny sposób na zwiększenie przepływu krwi.

Regenerację potreningową na najwyższym poziomie dopełniają systemy do masażu kompresyjnego i drenażu limfatycznego, których można używać na nogi, biodra i ramiona.

Oferta produktów regeneracyjnych zawiera produkty marek Hyperice i NormaTec Recovery, tj. marek wyznaczających standardy odnowy biologicznej w sporcie i będących numerem 1 na świecie w swoich kategoriach.

Produkty te polecane są przede wszystkim osobom uprawiającym sporty na poziomie profesjonalnym i amatorskim, a także pasjonatom treningu siłowego, który wiąże się często z większym obciążeniem mięśni i stawów.