Elektrostymulatory nowej generacji, łączące się w sposób bezprzewodowy z telefonem i darmową aplikacją PowerDot, wyposażoną w specjalne programy pomagające zwiększyć siłę i wytrzymałość mięśniową, przyspieszyć regenerację po wysiłku i zmniejszyć bóle mięśniowe.

Elektrostymulatory PowerDot to nie tylko najbardziej mobilna forma elektrostymulacji. To także jej najbardziej zaawansowana i inteligentna forma. Produkty PowerDot jako jedyne na świecie dają możliwość wyboru spośród programów przygotowujących do wysiłkuoptymalizujących regenerację za pośrednictwem regeneracji aktywnej, lekkiej lub przedłużonej, a nawet przynoszących ulgę podczas długich lotów samolotem.

Elektrostymulatory posiadają również unikalną funkcję Smart Recovery, która przygotowuje program regeneracyjny odpowiadający indywidualnym potrzebom użytkownika. W funkcji Smart Recovery możliwy jest wybór spośród takich zajęć jak bieganiejazda na rowerzepływanietrening na siłowni i i inne, dowolne aktywności, w tym te o wysokim stopniu intensywności.

Produkty PowerDot dostępne są w 2 konfiguracjach – Uno i Duo, przeznaczonych na 1 lub 2 strony ciała, i w 2 wersjach kolorystycznych – czarnej i czerwonej. W kategorii elektrostymulatorów posiadamy również dodatkowe elektrody do produktów, w odpowiadających im kolorach.