Sztangi to jeden z najczęściej kojarzonych produktów używanych w treningu siłowym, ukierunkowanym na rozbudowę i wzmocnienie mięśni. W naszej ofercie znajdują się sztangi olimpijskie Reebok o wadze 20kg, innowacyjne sztangi regulowane PowerBlock, które w połączeniu z hantlami zastępują kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt sztang w obrębie 1 produktu, a także innowacyjne sztangi Allrounder marki GUNGNIR.

Sztangi PowerBlock umożliwiają dobór ciężaru w zakresie 11 – 129kg pozwalając na swobodną zmianę obciążenia i wykonanie niemal każdego ćwiczenia dedykowanego dolnym i górnym częściom ciała – od wyprostów ramion w leżeniu, po wyciskanie na klatkę piersiową, martwy ciąg czy przysiady.

Sztangi Allrounder to jedyne na świecie sztangi z zintegrowanym w tulejach systemem zabezpieczania ciężaru i produkt, który gwarantuje największy komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń.

Z naszym wyborem sztang, możesz wybrać produkt, który dokładnie odpowie na Twoje potrzeby i zapewni jakość, która wytrzyma na długie lata, dając Ci jednocześnie te same lub większe korzyści, które zarezerwowane były dla typowych wolnych ciężarów.