W tej kategorii znajdują się 4 produkty marek Ethic Sport i SynTech Nutrition, dostępne w formie proszku lub łatwych do połknięcia i szybkowchłanialnych przez organizm kapsułek.

Suplement kreatyny stosowany jest głównie w celu zwiększenia siły, mocy i masy mięśniowej, dlatego jego użycie zalecane jest przez osoby trenujące na siłowni lub uprawiające sport. W kategorii kreatyny, obie marki zapewniają produkt uznany za jej złoty standard , tj. monohydrat Creapure®. Marka SynTech Nutrition proponuje również innowacyjne rozwiązanie – podwójnie buforowaną kreatynę Crea-Trona®, której pozytywne działanie zostało potwierdzone przy mniejszych dawkach od monohydratu i która nie zatrzymuje wody w organizmie – wpływając dzięki temu na bardziej odtłuszczony wygląd.

Suplementy kreatyny zapewniane przez Ethic Sport i SynTech Nutrition to światowa czołówka w tej kategorii, a przy tym wielokrotnie zweryfikowana zgodność składu i pełna zgodność z wytycznymi agencji antydopingowych pod kątem braku jakichkolwiek substancji zakazanych.