Żele energetyczne w tej kategorii obejmują produkty Ethic Sport, które w szybki sposób zapewniają osobom aktywnym dużą dawkę energii, umożliwiając kontynuowanie wysiłku na najwyższych obrotach.

Wszystkie z produktów w ofercie charakteryzują się nieco innym działaniem i odpowiadają na potrzeby różnych sportów. Wybierając któryś z żeli energetycznych, możesz dowolnie zadecydować o tym, które ze składników najlepiej sprawdzą się dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz błyskawicznie odbudować energię, Twoim wyborem może być Energia Rapida lub Maltoshot, jeśli szukasz żelu na bazie owoców – najlepiej sprawdzi się do tego Sport Fruit. Super Dextrin świetnie uzupełni nie tylko energię, ale witaminy i minerały a Sport Coffee da Ci niezbędną koncentrację i skupienie.

Żele energetyczne Ethic Sport powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenia w pracy ze sportowcami, dla których równie ważny jak efekt działania jest smak produktów. To dlatego, większość produktów (poza Sport Coffee) posiada opcje smakowe, które powinny spodobać się i Tobie.