Systemy do drenażu limfatycznego NormaTec Recovery to nowoczesne i innowacyjne urządzenia do dynamicznej kompresji, zwiększającej naturalną zdolność organizmu do regeneracji.

Stosowanie systemów do drenażu limfatycznego NormaTec Recovery pomaga poprawić jakość tkanki mięśniowej, a także wyraźnie zmniejszyć napięcie mięśni i ich bolesność. Z produktów z tej kategorii korzysta obecnie większość profesjonalnych klubów sportowych, klinik medycznych i wiele osób aktywnych, które chcą cieszyć się optymalnym zdrowiem i świetną formą.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór systemów do drenażu, w tym systemy na nogi, ramiona , nogi i biodra, a także całe ciało (nogi, biodra i ramiona). Systemy NormaTec Recovery dostępne są w wersjach Pulse i Pulse PRO, umożliwiających pełną konfigurację programów regeneracyjnych i rehabilitacyjnych.

Wszystkie z produktów w tej kategorii należą do marki Hyperice – światowego lidera w regeneracji potreningowej, który słynie z produktów skutecznych, innowacyjnych i nowoczesnych. Ta wysoka dbałość o szczegóły powoduje, że systemy do drenażu limfatycznego z serii NormaTec Recovery są bardzo intuicyjne i wykonują pracę za użytkownika. Takie produkty należą również do najbardziej kompaktowych urządzeń regeneracyjnych na świecie, charakteryzując się jednocześnie najwyższą trwałością i odpornością na zużycie.