Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

POMYSŁ NA TRENING BRZUCHA W DOMU…Z 2 BUTELKAMI WODY!

trening w domu odpoczynek

POMYSŁ NA TRENING BRZUCHA W DOMU…Z 2 BUTELKAMI WODY!

Jeśli do tej pory trenowałeś brzuch z myślą o sześciopaku wyłącznie na siłowni a przymusowa kwarantanna ograniczyła dostęp do jakiegokolwiek sprzętu treningowego – nie poddawaj się. Szczęśliwie, brzuch jest jedną z tych części ciała, które nie potrzebują dodatkowych obciążeń. Oczywiście jeśli do Twojej dyspozycji są takie produkty jak gumy do ćwiczeń, piłka gimnastyczna czy hantle – wykorzystaj je i trenuj bez limitów (o tym jak to zrobić pisaliśmy wcześniej w artykułach 27 najlepszych ćwiczeń na brzuch, Trening w domu – 77 ćwiczeń na całe ciało i Trening z gumami do ćwiczeń).

Jeśli jednak w Twoim domu nie ma absolutnie żadnych produktów treningowych, wykorzystaj…2 butelki wody i zamień Twój czas wolny na przyzwoity trening cardio i brzucha w jednym!

 

TRENING BRZUCHA Z 2 BUTELKAMI WODY

 

Taki trening brzucha jest bardzo prosty, ale sprowadza się do prawidłowej techniki i intensywności. Jedyne, co musisz zrobić to złapać w obie ręce 2 (pełne) butelki 0,5l wody i trzymać je na wysokości klatki piersiowej blisko tułowia. Z tej pozycji, wykonuj najszybciej jak to tylko możliwe naprzemienne wyprosty ramion po przekątnej, trzymając cały czas napięty brzuch, podobnie jak podczas ciosów bokserskich.

Dobierz takie tempo wyprostów/ciosów, które będziesz w stanie utrzymać przez 30 sekund. Odpocznij kolejne 30 sekund i powtórz całość 10 razy. Taki trening zajmie Ci jedynie 5 minut, ale w tym czasie powinieneś poczuć mięśnie proste i skośne brzucha, a także solidnie się spocić. Jeśli trening nie będzie dla Ciebie wystarczająco wymagający, możesz zwiększyć jego intensywność zwiększając szybkość wyprostów/ciosów, wydłużając czas pracy w serii, skracając czas odpoczynku lub zwiększając liczbę serii.

Pamiętaj tylko o jednym – jeśli postanowiłeś sobie, że osiągniesz cel treningowy, żadne ograniczenia nie powinny Cię przed nim powstrzymać.

Udostępnij ten post

Mała prośba – jeśli ten artykuł Ci pomógł – zostaw mu 5 . Jeśli nie, oceń go na tyle na ile uważasz. Chcemy, żeby nasze artykuły dawały Ci jak największą wartość, więc Twoja ocena pomoże nam w tworzeniu jeszcze lepszych treści, które będą mogły Ci się przydać w przyszłości. Nie zapomnij również zostawić komentarza , Twoja opinia jest dla nas ważna.

A jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami i dostawać informacje o nowych treściach na blogu

Loading

Oceń post
[Głosy: 2 Średnia: 5]