Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Partnerzy

Lechia Gdańsk

Klub piłkarski, mający swoją siedzibę w Gdańsku. Zdobywca dwóch Pucharów Polski oraz dwóch Superpucharów Polski. Od kilkunastu lat występuje w najwyższej polskiej piłkarskiej klasie rozgrywkowej – Ekstraklasie.

Cuprum Lublin

Klub sportowy z niemal 20-letnią tradycją, występujący nieprzerwanie i od kilku lat w siatkarskiej Plus Lidze.

Stal Nysa

Siatkarski klub sportowy z ponad 60-letnią tradycją, występujący obecnie w 1.lidze. Wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharu Polski, w tym zwycięzca Pucharu w roku 1996.

Sinnet Club

Ekskluzywny klub fitness w Warszawie, dający do dyspozycji Klientów możliwość uprawiania różnego rodzaju sportu i aktywności. Na obiektach klubu znajdują się m.in. siłownie, korty do tenisa i squasha, basen, sale do zajęć grupowych i centrum odnowy biologicznej.

Galen rehabilitacja

Nowoczesne centrum fizjoterapii, specjalizujące się w diagnostyce, rehabilitacji i treningu medycznym, posiadające swoje oddziały na Górnym Śląsku – w Katowicach i Bieruniu.

Fizjoline

Centrum medycyny, rehabilitacji i treningu personalnego z siedzibą w Szczecinie, świadczące usługi w zakresie diagnostyki, fizjoterapii, medycyny sportowej, dietetyki, podologii i kosmetologii.

Achillmed Sport Fizjoterapia

Centrum Fizjoterapii i Medycyny Sportowej w Warszawie, specjalizujące się w terapii manualnej, rehabilitacji i prewencji kontuzji, zapewniające najwyższą jakość usług zarówno dla osób powracających do zdrowia po urazach jak i amatorów zdrowego trybu życia i profesjonalnych sportowców.