Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

HYPERVOLT – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

urządzenie do masażu wibracyjnego hypeervolt

HYPERVOLT – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kilka lat temu, światowy rynek podbijały rollery i piłki do masażu, które pomagają poprawić jakość tkanki mięśniowej i rozbić punkty spustowe. W świecie regeneracji potreningowej przez te kilka lat wiele się jednak zmieniło.

Dzisiaj, kiedy chcemy zadbać o swoje mięśnie, do dyspozycji mamy nie tylko rollery i piłki wibracyjne (które jeszcze skuteczniej docierają do mięśni, poprawiają przepływ krwi i zwiększają zakres ruchu), ale nawet urządzenia do masażu wibracyjnego, takie jak Hypervolt czy Hypervolt PLUS.

To właśnie te ostatnie urządzenia są obecnie najpopularniejszymi przyrządami do tak zwanej terapii mięśniowo-powięziowej i często nieodłączną pomocą fizjoterapeutów lub uzupełnieniem ich pracy. Hypervolt i Hypervolt PLUS to produkty na tyle popularne, że można znaleźć je nie tylko w klinikach medycznych, gabinetach fizjoterapeutycznych i klubach sportowych, ale boxach crossfit, klubach fitness, ośrodkach spa i wellness a nawet w wielu miejscach pracy.

To w związku z popularnością produktów postanowiliśmy napisać ten artykuł, w którym odpowiemy na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania. Jeśli jesteś już użytkownikiem któregoś z urządzeń Hypervolt mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi pomogą Ci wydobyć jeszcze większe efekty z pracy urządzenia i o niego zadbać. Jeśli natomiast zastanawiasz się nad zakupem, znajdziesz tu większość informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji.

Kolejność pytań jest zupełnie przypadkowa

1. Czy podczas zakupu urządzenia wszystkie jego elementy są w pudełku?

Tak. Urządzenie zapakowane jest w dedykowane, białe, kartonowe pudełko a w nim, w odpowiednich formach umieszczone są wszystkie niezbędne elementy do jego pracy, tj. ładowarka i końcówki. Hypervolt w pudełku jest już złożony (bateria z jednostką główną) i posiada przymocowaną jedną z końcówek.

2. Jak długo wytrzyma bateria i kiedy trzeba będzie ją wymienić?

Produkt w Polsce ma nieco ponad 1,5 roku i w tym okresie czasu nie zdarzyły się jeszcze reklamacje związane ze spadkiem żywotności baterii lub różnicą w jej pojemności, nawet w przypadkach intensywnej eksploatacji. Bateria Hypervolt spisuje się więc świetnie i nie powinno być więc obaw o jej częste wymiany.

3. Jaka jest częstotliwość pracy urządzenia na każdym poziomie intensywności?

Hypervolt posiada 3 stopnie intensywności wibracji, przy czym na pierwszym poziomie generuje 2,000 uderzeń na minutę, na drugim – 2,600 a na trzecim – 3,200.

4. Czy z urządzenia można korzystać podczas ładowania baterii?

Urządzenie służy do bezprzewodowego użytku. W związku z tym nie można korzystać z urządzenia jednocześnie go ładując. Taki sposób korzystania, grozi zniszczeniem baterii.

5. Czy walizka do urządzenia jest odpowiednia zarówno do Hypervolta i Hypervolt PLUS?

Tak, walizka do Hypervolta odpowiada również urządzeniu Hypervolt PLUS.

6. Jak ładować urządzenie, by zadbać o optymalną żywotność baterii?

Urządzenie powinno podłączyć się do ładowania w momencie, w którym świeci się na urządzeniu jedynie czerwona lampka pokazująca stan naładowania baterii. Praca na niskim poziomie baterii i/lub użytkowanie urządzenia do pełnego rozładowania eksploatuje baterię i sprawia, że szybciej straci ona swoją żywotność.

7. Gdzie naprawić urządzenie po okresie gwarancji i jak wygląda proces reklamacji po tym okresie?

Zarówno w okresie gwarancji jak i poza nim, naprawą jakichkolwiek usterek zajmuje się nasz dział techniczny. W okresie gwarancji wszystkie koszty związane z wysyłkami lub naprawą bierzemy na siebie. W okresie pogwarancyjnym (po 12 miesiącach od zakupu urządzenia), ponosimy koszty wysyłek w obie strony, w międzyczasie informując Klienta o problemie i kosztach naprawy. Produkt zostaje naprawiony wyłącznie po akceptacji kosztów ze strony Klienta.

8. Jak często urządzenie ulega uszkodzeniom?

Odsetek przyjmowanych przez nas reklamacji wynosi obecnie poniżej 1%, w związku z czym wadliwość oceniamy jako bardzo niską.

9. Czy można korzystać z urządzenia bez przerwy do momentu pełnego rozładowania baterii?

Urządzenie nie powinno być eksploatowane jednorazowo przez okres dłuższy niż 60 minut. Po tym okresie czasu, urządzenie powinno odpocząć minimum godzinę. Ciągła praca jest możliwa, natomiast powoduje szybszą eksploatację baterii i innych elementów, znajdujących się w środku urządzenia.

10. Czy są jakieś instrukcje używania dla konkretnych części ciała i poszczególnych grup mięśniowych?

Przybliżyliśmy ten temat w jednym z naszych poprzednich artykułów – Hypervolt – instrukcje korzystania.

11. Jakie są różnice między urządzeniami Hypervolt i Hypervolt PLUS?

Produkty różnią się od siebie 5 zasadniczymi elementami:

  • Kolorem – Hypervolt jest w kolorze srebrnym, Hypervolt PLUS – czarny mat
  • Silnikiem – Hypervolt posiada silnik o mocy 60W, Hypervolt PLUS – 90W. Ta różnica przekłada się na siłę uderzeń, która w urządzeniu Hypervolt PLUS jest największa na świecie
  • Długością pracy baterii – bateria w urządzeniu Hypervolt wytrzymuje 3 godziny na jednym ładowaniu. W urządzeniu Hypervolt PLUS – 2,5 godziny.
  • Wagą – Hypervolt waży 1,1kg a Hypervolt PLUS 1,3kg (różnica – 200g)
  • Ceną – Hypervolt PLUS jest o 500zł droższy od swojego poprzednika (Hypervolt to koszt 1,499zł, Hypervolt PLUS – 1,999zł)

12. Czym różni się Hypervolt od Raptora?

Raptor, czyli pierwsze tego typu urządzenie do masażu wibracyjnego, jest urządzeniem przewodowym. Dużym plusem takiego urządzenia jest możliwość kontroli intensywności masażu za pośrednictwem 5 poziomów. Daje to większe możliwości dopasowania terapii do danej osoby. Raptor jest też nieco cięższy  i posiada specjalną rączkę dla lepszej kontroli bodźców przez osobę korzystającą z urządzenia.

Hypervolt to produkt nowej generacji, który wyeliminował wiele problemów Raptora. Hypervolt jest bezprzewodowy, lekki, mobilny i przystępny cenowo (dla porównania – Hypervolt jest tańszy od Raptora o ponad 15,000zł!). Dzięki temu jest to produkt mający zastosowanie w codziennym życiu każdej osoby aktywnej, której nie jest obojętne zdrowie swoje i swoich mięśni.

Udostępnij ten post

Mała prośba – jeśli ten artykuł Ci pomógł – zostaw mu 5 . Jeśli nie, oceń go na tyle na ile uważasz. Chcemy, żeby nasze artykuły dawały Ci jak największą wartość, więc Twoja ocena pomoże nam w tworzeniu jeszcze lepszych treści, które będą mogły Ci się przydać w przyszłości. Nie zapomnij również zostawić komentarza , Twoja opinia jest dla nas ważna.

A jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami i dostawać informacje o nowych treściach na blogu

Loading

Oceń post
[Głosy: 1 Średnia: 5]