Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

HEALTHSPAN ELITE


Healthspan Elite to brytyjska marka suplementów, która przy współpracy z wiodącymi ekspertami żywieniowymi, od ponad 20 lat zapewnia najwyższej jakości produkty, mające na celu poprawę zdrowia i wyników związanych z aktywnością fizyczną.

O ile początki marki sięgają wczesnych lat XXI wieku, początki linii Elite są wciąż świeżą historią. Tą historię zapoczątkował fakt certyfikacji produktów przez niezależne i akredytowane przez Światową Agencję Antydopingową (WADA) laboratoria Informed Sport, dające najwyższą gwarancję jakości składu. To właśnie taka jakość i gwarancja niezbędna jest w szczególności najlepszym na świecie sportowcom, którzy stale rywalizują na największych imprezach mistrzowskich, w każdej dyscyplinie sportu.

Kolejnym krokiem w rozwoju marki Healthspan Elite było nawiązanie współpracy z legendarną reprezentacją rugby w Nowej Zelandii – All-Blacks. Efektem takiej współpracy jest linia produktów, do których stworzenia przyczynili się zawodnicy, trenerzy i dietetycy kadry i które spełniają oczekiwania nawet najbardziej zaawansowanych sportowców na świecie.

Healthspan Elite to marka będąca synonimem bezkompromisowości i marka, której misja oparta jest na 4 fundamentach:


DOŚWIADCZENIE EKSPERTÓW

Zespół Healthspan Elite złożony jest z wysokiej klasy naukowców i dietetyków, którzy w unikalny sposób łączą ze sobą wiedzę i doświadczenia naukowe i praktyczne, w celu zapewnienia innowacyjnych produktów o skutecznym działaniu. Taki zespół, stale obserwuje nowości pojawiające się w zakresie żywienia i wprowadza do produktów wyniki licznych badań i prac naukowych tak, by najnowsze doniesienia nauki mogły przynieść korzyści każdej osobie aktywnej, myślącej o poprawie swojego zdrowia i formy fizycznej.

kreatyna healthspan elite all blacks creatine monohydrate
healthspan elite vegan protein complete

POTWIERDZENIE SKŁADNIKÓW

Każdy składnik wybierany do stworzenia suplementów Healthspan Elite jest starannie selekcjonowany, a następnie poddawany rygorystycznym kontrolom, w tym przez niezależne laboratoria. Sama marka jest natomiast członkiem European Specialist Sports Nutrition Alliance (ESSNA) – organizacji odpowiedzialnej za jakość produktów i rzetelność badań związanych zarówno z żywieniem jak i wpływem poszczególnych produktów (lub nawet ich składników) na zdrowie i poprawę sprawności fizycznej.


ZAUFANIE SPORTOWCÓW

Od wielu lat, produkty marki Healthspan Elite cieszą się zaufaniem najlepszych sportowców na świecie, w wielu dyscyplinach sportu. Sportowcy, ich trenerzy i dietetycy, mają do marki tak duże zaufanie, że często stają się częścią tworzenia nowych produktów i ich rozwoju. Przykładem tego jest m.in. Brytyjski Związek Kolarski czy reprezentacja rugby w Nowej Zelandii All-Blacks.

healthspan elite all blacks ultimate whey protein blend wanilia
healthspan elite whey protein isolate

PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Marka Healthspan Elite to marka w 100% oddana swoim Klientom. To oddanie widać nie tylko na każdym etapie tworzenia produktów, ale również na etapie realizacji zamówień. Zamawiając produkt Healthspan Elite zawsze możesz być pewny szybkiej wysyłki i nieograniczonej opieki po wysyłce, tzn. zawsze kiedy masz pytanie na temat produktów, ich zastosowania i działania, eksperci marki pomogą Ci wyjaśnić wątpliwości.


Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi produktów marki Healthspan Elite, odwiedź nasz sklep internetowy, wybierając w nim kategorię Suplementy.