Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

SPONSER to szwajcarska marka suplementów sportowych, która już od ponad 30 lat słynie z innowacyjnych produktów o potwierdzonym składzie, działaniu i skuteczności. Z produktów marki korzystają dzisiaj najlepsi sportowcy na świecie, w niemal każdej dyscyplinie sportu – od piłki nożnej po koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną, a także bieganie, kolarstwo i triathlon. To właśnie z produktami SPONSER sportowcy osiągają swoje najlepsze wyniki, a do tych należą m.in. Mistrzostwa Europy i Świata, a także złote medale Igrzysk Olimpijskich.


PEŁNY ZAKRES PRODUKTÓW

SPONSER to marka, której jakość produktów jest najwyższym priorytetem. To z myślą o jakości i skuteczności powstały pierwsze produkty marki pod koniec lat 80-ych XX wieku. Z tą samą myślą powstają kolejne produkty, których teraz jest już ponad 120. Wśród takich produktów są różnego rodzaju napoju sportowe, żele i batony energetyczne, batony proteinowe, odżywki białkowe i węglowodanowo-białkowe, kreatyny, aminokwasy, suplementy przedtreningowe, i wiele, wiele innych. Zakres produktów marki SPONSER jest niemal nieograniczony i odpowiada na wszystkie potrzeby sportowców – niezależnie od poziomu ich wytrenowania.

sponser zakres produktów
sponser zestaw suplementów

WYBÓR NAJLEPSZYCH

Suplementy SPONSER testowane są zawsze i wszędzie – nie tylko przez niezależne laboratoria pod kątem zawartości składników odżywczych. Te ważniejsze testy odbywają się w praktyce, czyli zawsze tam gdzie sportowiec używający produktów zmaga się ze swoimi ograniczeniami. Wszystkie te testy sprawiają, że do produktów SPONSER po prostu się wraca. Efektem jest obecnie wykorzystanie produktów marki w ponad 100 dyscyplinach sportów przez ponad 100,000 sportowców, w ponad 30 krajach całego świata.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o każdym z produktów SPONSER, odwiedź kategorię Suplementy w naszym sklepie internetowym.