Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

HYPERICE

Hyperice to światowy lider w produktach do regeneracji potreningowej a jednocześnie marka, której celem jest stały postęp i zapewnienie najskuteczniejszych rozwiązań, poprawiających zdrowie, sprawność i mobilność.


Hyperice pokazał się na mapie w roku 2010, w którym przedstawił swój pierwszy innowacyjny produkt – kompresyjne rękawy chłodzące, wyposażone w specjalną lodową komorę, zapewniającą nie tylko precyzyjną krioterapię, ale dzięki możliwości wypuszczenia powietrza z komory – długotrwały efekt i równomierne rozłożenie temperatury na daną powierzchnię ciała. Rękawy do dzisiaj znajdują swoje zastosowanie w sporcie na najwyższym poziomie i rehabilitacji. Używane są również przez wielu jako codzienny element prewencji kontuzji, ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i ograniczające bóle i sztywności mięśni i stawów.


2 lata później ukazał się kolejny produkt – rewolucyjny roller wibracyjny Vyper, który za pomocą 3 poziomów intensywności wibracji poprawia krążenie krwi i zakres ruchu w sposób znacznie lepszy od tradycyjnych, pozbawionych wibracji wałków do masażu. Poza skutecznością działania, marka Hyperice skupiła się również tradycyjnie na najwyższej jakości, dlatego roller Vyper został wykonany z trwałych materiałów, wyposażony w wytrzymującą ponad 3 godziny na jednym ładowaniu baterię i wyprodukowany w Niemczech. Obecnie roller dostępny jest wyłącznie w „odświeżonej” wersji 2.0, która wykonana jest z ekologicznych materiałów i posiada 2 struktury – gładką i prążkowaną, dla lepszego dopasowania do indywidualnych potrzeb podczas masażu.


Rok 2015 przyniósł 2 kolejne produkty, które potwierdziły renomę Hyperice – piłkę wibracyjną Hypersphere i urządzenie do terapii pneumatycznej tkanek miękkich – Raptor. Piłka Hypersphere opiera się o te same parametry techniczne, co roller Vyper. Służy natomiast do jeszcze bardziej precyzyjnego masażu i ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, jest jeszcze łatwiejsza w transporcie. Raptor to z kolei urządzenie I klasy medycznej, przeznaczone do użytku fizjoterapeutów i będące świetnym uzupełnieniem terapii manualnej, przyspieszającej rehabilitację i dbającej o odpowiednią pracę mięśni. Dzięki 6 stopniom intensywności wibracji, Raptor daje fizjoterapeucie pełną kontrolę terapii a pacjentowi oszczędza bólu, nie poświęcając przy tym skuteczności działania.


W 2016 roku Hyperice dodał do swojej oferty pasy rozgrzewająco-wibracyjne z serii Venom i kremy regeneracyjne Hypersoothe. Pasy Venom łączą w sobie skuteczność ciepłej temperatury i wibracji z najnowocześniejszą technologią, dzięki której użytkownik za pomocą dotykowego wyświetlacza może indywidualnie dobrać sobie intensywność rozgrzania i wzór impulsu wibracyjnego. Produkty z serii Venom mają swoje zastosowanie na każdym polu i używane są zarówno przez osoby prowadzące siedzący tryb życia, jak i osoby aktywne czy profesjonalnych sportowców. Poprawiają krążenie krwi, zmniejszają bóle mięśniowe i zwiększają mobilność danej części ciała a dostępne są na barki, plecy i nogi. Kremy Hypersoothe to z kolei odpowiedź na potrzeby osób aktywnych, zmagających się ze sztywnościami mięśni i bólami mięśni – podczas lub po wysiłku fizycznym. Kremy wykonane są w 100% z naturalnych składników i zawierają m.in. aloes, lawender, rumianek, olej kokosowy i migdałowy, a także olejki z mięty pieprzowej i drzewa herbacianego. Wszystko to po to, by dać mięśniom odpowiedni efekt chłodzenia, złagodzić ból i uspokoić mięśnie w sposób, który tego potrzebują.


Mimo potwierdzonej pozycji lidera na światowym rynku regeneracji potreningowej, marka Hyperice wciąż podnosi poprzeczkę. W rezultacie, w 2018 roku powstaje Hypervolt – rewolucyjne urządzenie, które za pomocą masażu wibracyjnego o 3 stopniach intensywności pozwala na rozluźnienie i poprawę jakości mięśni - a przez to na dalszą poprawę zdrowia i formy. Produkt używany jest teraz na co dzień w świecie sportu, fitness i fizjoterapii, będąc wyborem nie tylko najlepszych na świecie klubów sportowych, sportowców indywidualnych, klubów fitness i klinik medycznych, ale wszystkich osób aktywnych, które po prostu chcą być zdrowe, lepiej się ruszać i czuć sięlepiej.


Rok 2019 to kolejne poszerzenie oferty. Tym razem o jeszcze mocniejszą wersję rewolucyjnego urządzenia Hypervolt - Hypervolt PLUS. Ten model urządzenia do masażu wibracyjnego wyposażony jest w silnik o mocy 90W, dzięki któremu możliwe jest nie tylko dotarcie do najtrudniej dostępnych grup mięśniowych, ale dotarcie do nich z dużą siłą - z siłą, która pomaga poprawić jakość tkanki mięśniowej nawet mocno umięśnionym sportowcom, dla których trening siłowy jest jedną z codziennych aktywności. Hypervolt PLUS to najmocniejsze urządzenie tego typu na świecie a jednocześnie najbardziej wydajne. Wyposażony w litowo-jonową baterię wytrzymującą niemal 3 godziny na jednym ładowaniu, 5 końcówek umożliwiających zindywidualizowaną terapię i wykonany w technologii Quite-Glide, zapewniającej niezwykle cichą pracę.


W roku 2020 światło dzienne ujrzał kolejny produkt marki Hyperice - kompaktowa piłka do masażu wibracyjnego Hypersphere Mini, która jest mniejszym odpowiednikiem piłki Hypersphere. Dzięki połączeniu niewielkich rozmiarów i sprawdzonej technologii, produkt stał się częścią codziennego życia ludzi i towarzyszem wielu podróży. Piłka w wersji mini jest najczęstszym wyborem profesjonalnych sportowców i osób aktywnych, a także osób prowadzących siedzący tryb życia - zwłaszcza w miejscach, w których szybka poprawa mobilności jest wskazana - np. w domu lub w miejscu pracy.


Marka Hyperice, od pierwszego dnia swojego powstania, wierna jest swojej oryginalnej misji, tj. poprawie zdrowia i jakości ruchu ludzi. W świecie ciągle zmieniającej się technologii, Hyperice wciąż szuka coraz to nowszych, lepszych, łatwiejszych, szybszych i skuteczniejszych rozwiązań do tego, by ludzie mogli cieszyć się każdym rodzajem aktywności fizycznej. Marce stale przyświeca ten sam cel, który stał się już nieodłącznym hasłem Hyperice - #MoveBetter.

Produkty Hyperice dostępne są w naszym sklepie w zakładce regeneracja potreningowa.