Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Reebok to jedna z najbardziej znanych marek na świecie na rynku sport i fitness, znana przede wszystkim z odzieży sportowej i produktów treningowych, do których należą m.in. maty treningowe, piłki gimnastyczne i lekarskie, liny Battle Rope, skakanki, hantle, sztangi, i wiele innych.


Reebok to marka o uznanej renomie i potwierdzonej jakości, którą potwierdza z każdym produktem. Jednym ze sztandarowych produktów marki jest niewątpliwie step Reebok, który można zobaczyć dzisiaj niemal w każdym klubie fitness na całym świecie. Jest to również produkt, który doczekał się swojej bardziej innowacyjnej wersji (Reebok Deck) – regulowanego pod różnymi kątami stepu, służącego również jako wygodna i funkcjonalna ławka do ćwiczeń siłowych.


Każdy produkt sygnowany marką Reebok to gwarancja funkcjonalności i ciekawego, starannie przemyślanego wyglądu, który nadaje ton klubom fitness lub wnętrzom domów. Produkty z serii Reebok Studio Line przeznaczone są właśnie dla tych użytkowników, którzy poza samą efektywnością ćwiczeń cenią sobie design i bezkompromisową jakość.


Reebok to oczywiście nie tylko fitness i produkty przeznaczone do użytku studyjnego lub domowego. Marka bardzo mocno zakorzeniona jest w świecie sportu crossfit, będąc oficjalnym partnerem największej imprezy tego typu – nieoficjalnych mistrzostw świata Crossfit Games. W ślad za aktywnością w tym sporcie, powstała linia produktów z serii Functional, która trafia do osób nieco mocniej eksploatujących produkty. Seria Functional jest więc naturalnie wykonana z mocniejszych materiałów i różni się charakterem, lepiej oddającym klimat crossfitowy.

Reebok to potwierdzony producent sprzętu sportowego z ponad 90-letnią tradycją a w świecie fitness działający nieprzerwanie od ponad 25 lat. Niezależnie od czasu, marka wyznacza wysokie standardy dla konkurencji a jej celem jest maksymalne zadowolenie Klientów z zakupu. Ta filozofia i codzienne doświadczenia z milionami ludzi na świecie gwarantują, że produkty z serii Reebok zawsze spełniają oczekiwania.

Produkty Reebok dostępne są w naszym sklepie w zakładkach. piłki lekarskie, kettebell