Kettlebell to produkt treningowy, który w ostatnich latach stał się jednym z filarów treningu sportowego, funkcjonalnego, fitness i crossfit. Jest to produkt o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu a przy tym niezwykle skuteczny w kształtowaniu siły, kondycji i wytrzymałości.

W treningu z kettlebell nie można skupić się na konkretnej grupie mięśniowej. W zamian, pracujemy nad całym ciałem, dzięki czemu efekty pracy przychodzą znacznie szybciej.

Jeśli szukasz uniwersalnego przyrządu treningowego, który zapewni Ci interesujące i skuteczne treningi, kettlebell spełni Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz trenować na stosunkowo małej powierzchni i oszczędzić pieniądze, weź pod uwagę kettlebell regulowany, tj. taki, w którym w obszarze jednego przyrządu zmieniasz ciężar i zastępujesz kilka produktów jednym. Takie rozwiązanie zapewnia marka PowerBlock, której rewolucyjne produkty podbiły świat sportu i fitness.

Jeśli wystarczy Ci jeden ciężar, mamy dla Ciebie typowe odważniki kettlebell marki Reebok, których ciężar waha się między 4 a 36kg. Taka szeroka oferta produktów gwarantuje, że znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie i dla Twoich celów treningowych.

Dla szukających nowych bodźców treningowych, proponujemy innowacyjne kettlebell Fluikettle z oporem wodnym i wykonane z miękkich materiałów chroniących ćwiczącego przed urazami a nawierzchnię i produkt przed zniszczeniem.