Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

NORMATEC RECOVERY

NormaTec Recovery to światowy lider w produkcji systemów do regeneracji potreningowej i drenażu limfatycznego. Dzięki rewolucyjnej technologii pulsacyjnej zapewniającej dynamiczną kompresję, systemy NormaTec Recovery sprawdzają się zarówno w przygotowaniu mięśni do kolejnych wysiłków, jak i rehabilitacji po kontuzjach czy prewencji urazów.

Każdy z systemów wyposażony jest w jednostkę sterującą umożliwiającą precyzyjną i skuteczną terapię, wykonane z wysokiej jakości i odporne na zniszczenia rękawy (na nogi, biodra i/lub ramiona), wydajną baterię wytrzymującą do 2 godzin ciągłej pracy, zasilacz i wygodną torbę podróżną. Wszystko to po to, by zapewnić najwyższą efektywność działania i komfort regeneracji w każdych warunkach.

Systemy NormaTec Recovery są w pełni mobilne a dzięki bardzo cichemu trybowi pracy, mogą być używane w każdym miejscu i o każdej porze dnia i nocy, nie zakłócając spokoju znajdującym się w pobliżu osobom.

Sprawdzona i potwierdzona skuteczność, funkcjonalność i jakość systemów NormaTec Recovery powoduje, że systemy te są najpopularniejszymi systemami do aktywnej regeneracji na świecie. Do Klientów marki zaliczają się m.in. amatorzy zdrowego trybu życia, profesjonalni sportowcy i kluby sportowe, organizacje sportowe, kliniki medyczne i rehabilitacyjne a nawet wojskowe jednostki specjalne.


Na czym polega technologia pulsacyjna systemów NormaTec Recovery?

normatec recovery działanie

Opatentowana technologia pulsacyjna składa się z 3 głównych elementów, które optymalizują proces regeneracji mięśni:

PULSOWANIE

Zamiast statycznej kompresji, która może negatywnie wpłynąć na procesy regeneracyjne, systemy NormaTec Recovery stosują technikę dynamicznej kompresji, która skuteczniej odwzorowuje naturalną pracę mięśni, przepływu krwi i limfy w mięśniach, wpływając na zwiększony transport metabolitów z nóg i ramion.

ZATRZYMANIE

Systemy NormaTec Recovery w tej fazie pracy zatrzymują kompresję w taki sposób, by blokować negatywny kierunek przepływu płynów przez mięśnie. Dzięki temu, każda ze stref w rękawie korzysta z maksymalnej regeneracji

ZWOLNIENIE

W momencie, w którym zatrzymanie kompresji nie jest korzystne dla danej strefy, do działania przechodzi system sekwencyjnego pulsowania, który kontroluje czas pracy i zapewnia maksymalne korzyści bez okresu przerwy między kolejnymi cyklami.

Technologia masażu pulsacyjnego NormaTec Recovery zaczyna się od stopy, ręki i dolnej części biodra. Stamtąd, strefa po strefie, przenosi się ku górze masując kończyny i poprawiając transport płynów z kończyn.


Kto korzysta z systemów NormaTec Recovery?

img-academy-156-5bff83e9112abdeae1e9af3b6b5be57c-300x225

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach?

Zobacz na stronę naszego sklepu dedykowaną systemom do drenażu limfatycznego NormaTec Recovery.