Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

YBell to marka rodem z Australii, której początek dał Aaron Laurence – trener personalny i instruktor fitness, którego celem było stworzenie jednego z najbardziej wszechstronnych produktów treningowych o niemal nieograniczonych możliwościach.

Tak powstał YBell – połączenie hantli, kettlebell, piłki lekarskiej Dual Grip i poręczy do pompek w jednym produkcie. To produkt, który ma pomóc trenerom, instruktorom i osobom aktywnym trenującym w domu oszczędzić pieniądze związane z zakupem kilku narzędzi treningowych o różnych funkcjach, przy jednoczesnej oszczędności miejsca.


YBell to produkt zaprojektowany z myślą o najwyższej funkcjonalności. Za pomocą prostej zmiany uchwytu, YBell zmienia swoją funkcję i daje kolejne możliwości wykonania nowych ćwiczeń. Wszystko to w dokładnie takich samych warunkach treningowych jak z przyrządami, które produkt zastępuje, tzn. bez ograniczania ruchu i jego zakresu.


YBell to również źródło inspiracji treningowych – dla tych osób, które nie mają pomysłów na trening, YBell udostępnia specjalną aplikację przeprowadzającą przez ćwiczenia na wszystkie grupy mięśniowe – po to, by Twoje możliwości nie były ograniczone, zarówno pod kątem sprzętu jak i wiedzy czy wyobraźni.


Cel, który postawił sobie przed sobą kilka lat temu założyciel marki YBell, już został osiągnięty. Nie zmienia to jednak tego, że marka stale zmienia się i stara w jeszcze lepszy sposób pomóc wszystkim tym, którzy kochają fitness.

Produkty Ybell dostępne są w naszym sklepie w zakładce hantle.