Szeroki wybór hantli do ćwiczeń siłowych marki PowerBlock i YBell Fitness. W ofercie znajdziesz m.in. innowacyjne hantle regulowane, dzięki którym w jednej parze hantli znajdziesz kilka a nawet kilkadziesiąt par! Takie hantle określane są mianem najlepszych hantli na świecie. Produkty YBell Fitness to z kolei unikalna wszechstronność, dająca możliwość tego samego treningu, który zwyczajowo wykonywany jest z hantlami, kettlebell, piłką lekarską Dual Grip i poręczami do pompek. Mówiąc krótko – YBell to 4 urządzenia treningowe w 1!

Produkty PowerBlock i YBell Fitness bardzo często wykorzystywane są w treningu sportowym i fitness ze względu na błyskawiczną możliwość zmiany ciężaru i charakterystyki ćwiczeń. To dlatego, sprawdzają się one w ćwiczeniach o charakterze interwałowym lub obwodowym, w których czas odpoczynku jest ograniczony do kilku lub kilkunastu sekund.

Z produktami PowerBlock i YBell Fitness, na trening nie będziesz potrzebować dużej przestrzeni, w związku z czym możesz z powodzeniem wybrać je do wyposażenia swojej własnej, domowej siłowni. Mało tego – wybierając któryś z produktów tych marek, oszczędzisz sobie również inwestycję finansową, której wielkość byłaby kilkukrotnie większa w przypadku zakupu kilkunastu produktów treningowych..

Jako dodatek do naszej oferty, w tej kategorii znajdziesz również produkty umożliwiające lepszą organizację treningu, wygodę i bezpieczeństwo ćwiczeń. Takimi produktami są specjalne stojaki, mieszczące różne rozmiary hantli sportowych i uretanowych.