Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

TRX to marka, która na zawsze zrewolucjonizowała pojęcie treningu w podwieszeniu i sprawiła, że trening ten został włączony do codziennego treningu sportowego i fitness.


Początki TRX sięgają lat 90. XX wieku a wywodzą się z amerykańskich, wojskowych jednostek specjalnych NAVY Seal. Powodem, dla którego elitarne jednostki wojskowe korzystały z treningu w podwieszeniu był fakt jego skuteczności, w szczególności w sytuacjach wymagających wszechstronnej sprawności. TRX, jak mało który produkt treningowy, daje możliwość jednoczesnej poprawy siły, równowagi i elastyczności, a przy tym jest na tyle kompaktowy, że może być zabrany wszędzie.


Obecnie w ofercie marki TRX znajdują się nie tylko taśmy treningowe, ale także piłki lekarskie i gimnastyczne, maty treningowe, kettlebell i liny battle rope. Marka stale dodaje nowy asortyment, z którego każdy produkt wyróżnia się wysoką jakością i nastawiony jest na trening funkcjonalny. Doświadczenie założycieli marki i profesjonalnych trenerów w tej dziedzinie sprawiło również, że TRX posiada teraz bogaty program edukacyjny szkolący trenerów i instruktorów na całym świecie. Na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych, marka propaguje także efektywne i kreatywne ćwiczenia, z których każdy może wyciągnąć coś dla siebie.


Do grupy trenujących z TRX zalicza się dzisiaj ponad milion osób a liczba ta stale rośnie. TRX jest więc tą marką, która trwale zaznacza swój ślad na mapie treningowej. Jeśli chcesz spróbować treningu z taśmami TRX lub myślisz o dodaniu produktów do listy swojego sprzętu treningowego, zajrzyj do naszego sklepu internetowego.

Produkty TRX dostępne są w naszym sklepie w zakładce Taśmy Treningowe TRX.