Taśmy TRX do treningu w podwieszeniu zrewolucjonizowały świat fitness i przebojem wdarły się do klubów fitness i ośrodków treningowych o różnej charakterystyce. Dzisiaj taśmy wykorzystywane są również w treningu sportowym i medycznym, a także rehabilitacji.

TRX to świetny sposób na zwiększenie siły i poprawę równowagi. Taśmy angażują do pracy wszystkie grupy mięśniowe, w tym również mięśnie głębokie stabilizujące tułów, a ćwiczącemu dają możliwość pracy z każdą intensywnością i na każdym stopniu trudności. Zaawansowanie ćwiczeń zależy tylko od kąta nachylenia ciała i położenia taśm TRX a rodzaj ćwiczeń ograniczony jest praktycznie do Twojej indywidualnej wyobraźni. Dzięki treningowi w podwieszeniu zaangażujesz do pracy nogi, brzuch, ramiona, klatkę piersiową i plecy a wybierać możesz spośród ponad 300 ćwiczeń.

TRX to przyrząd treningowy, który możesz wykorzystać nie tylko na siłowni czy w klubie fitness, ale przede wszystkim we własnym domu czy w podróży. Taśmy są na tyle poręczne, że mieszczą się w małym worku podróżnym, dzięki czemu efektywny trening możesz wykonać codziennie.

Wybierając jeden z produktów w tej kategorii, będziesz w stanie wykonać trening, który doprowadza do formy najbardziej wymagające osoby, w tym elitarne jednostki wojskowe US Navy Seal, od których wywodzi się trening w podwieszeniu. Masz więc pewność, że TRX nie zawiedzie Twoich oczekiwań, zarówno pod względem skuteczności, jakości jak i funkcjonalności.