Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

TRIGGER POINT THERAPY

Trigger Point Therapy to najbardziej znany na świecie producent wałków i piłek do masażu, który największą popularność zdobył dzięki rollerowi Grid 1.0 – wykonanemu z trwałej i nieodkształcającej się pianki EVA i posiadającemu charakterystyczne wypustki, które odwzorowują efekt masażu fizjoterapeuty. Obecnie roller Grid 1.0 jest najlepiej sprzedającym się wałkiem do masażu na świecie, sprzedanym w ponad 1 milionie egzemplarzy.


Sama marka natomiast stale się rozwija i dzisiaj posiada w swojej ofercie ponad 20 produktów, do których można zaliczyć m.in. rollery o różnej rozmiarach i stopniach twardości, piłki do masażu, rollery ręczne i kompletne zestawy do rozbijania punktów spustowych i poprawy jakości mięśni.


Marka Trigger Point Therapy jest pierwowzorem rollowania i to w dużym stopniu o jej wiedzę i doświadczenia opierają się dzisiejsze programy treningowe nastawione na pracę na powięzi. Szkolenia i warsztaty marki pozostały jednak numerem 1 na świecie i co roku ściągają do siebie tysiące ludzi, chcących poprawić swoją mobilność.


Żeby poszerzyć wiedzę osób aktywnych na temat prawidłowej regeneracji, Trigger Point Therapy dzieli się swoimi doświadczeniami za pomocą filmów instruktażowych, które opisują wiele technik rollowania i wyjaśniają różnice pomiędzy typowym korzystaniem z wałka lub piłki do masażu a efektywnym korzystaniem z tego typu przyrządów. Marka przywiązuje dużą uwagę do skutecznej pracy, oszczędzającej czas i poprawiającej zdrowie, dlatego stale przekazuje skuteczne metody ćwiczeń, dzięki którym zadbasz o prewencję kontuzji, szybszy powrót po urazie lub po prostu będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem.

12918649_250270825315586_1260856127_n

To właśnie taki cel przyświecał założycielowi marki w momencie jej zakładania. Cassidy Phillips, bo o nim mowa, sam zmagał się z wieloma bólami i dolegliwościami, których żaden lekarz i fizjoterapeuta nie potrafił wyeliminować. Cassidy postanowił więc zagłębić się w świat rehabilitacji i stworzyć produkt, który przy systematycznym używaniu, zapewni mu pełną sprawność. Efekt? Cassidy jest teraz aktywnym triathlonistą i ukończył kilka z najtrudniejszych imprez triathlonowych z cyklu IronMan.

Produkty Trigger Point Therapy dostępne są w naszym sklepie w zakładce rollery i piłki do masażu.