Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

LET’S BANDS

Let’s Bands to marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości gum i taśm do ćwiczeń. W ofercie marki można znaleźć produkty umożliwiające przeprowadzenie niemal każdego treningu w każdych warunkach – niezależnie od miejsca, pogody czy stopnia zaawansowania treningowego.

Gumy do ćwiczeń to jedne z najbardziej wszechstronnych i mobilnych produktów treningowych, które można zabrać ze sobą do torby, plecaka, a nawet do kieszeni! Let’s Bands to z kolei jakość, której możesz być pewny. Marka posiada w swojej ofercie ponad 20 produktów, z których każdy ma nieco inne zastosowanie:


gumadocwiczen-miniband-loop-letsbands-3.jpg

Gumy Miniband – krótkie gumy, najczęściej używane w treningu dolnych grup mięśniowych, świetnie sprawdzające się w szczególności do aktywacji mięśni ud i pośladków. Popularne w treningu sportowym i rehabilitacji. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nadają się na każdy wyjazd i mogą być zabrane dosłownie wszędzie sprawiając, że bycie w formie zawsze jest możliwe.


Gumy Powerband – dłuższe gumy oporowe służące do treningu całego ciała i pomocne w treningu siłowym, zwinnościowym, kondycyjnym czy plyometrycznym. Mogą służyć jako indywidualny produkt treningowy lub być uzupełnieniem ćwiczeń z dodatkowym ciężarem, jak np. podczas przysiadów, martwego ciągu czy wyciskania na klatkę piersiową. Stosowane przez najlepszych na świecie sportowców do poprawy parametrów motorycznych, ale swoje zastosowanie mają również w rehabilitacji, gdzie często używane są do poprawy mobilności, np. podczas rozciągania.

guma-powerband-letsbands-ciezka-1.jpg
tasma_do_cwiczen_flex_2.jpg

Taśmy Flex – długie taśmy elastyczne, będące uniwersalnym przyrządem treningowym dla osób na każdym stopniu zaawansowania. Używane do wzmocnienia często zaniedbywanych grup mięśniowych i poprawy elastyczności, w szczególności w klinikach rehabilitacji i gabinetach fizjoterapii. Ultralekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu można trenować z nimi w domu i w podróży. Służą do poprawy siły i wytrzymałości całego ciała, w tym łydek, ud, pośladków, bioder, brzucha, pleców, klatki piersiowej, ramion i barków.


Tubingi – gumy oporowe z wygodnymi, piankowymi uchwytami zapewniającymi wygodę ćwiczeń. Tubingi są wszechstronnym produktem treningowym, który z łatwością można wykorzystać w połączeniu z innymi produktami, takimi jak np. BOSU czy TerraCore. Są też łatwe do zaczepienia o większość mebli domowych, dzięki czemu bardzo często trafiają do „domowych siłowni”.

tube-single-yellow-05.jpg
flossband-letsbands.jpg

Flossband – gumy używane w treningu sportowym i fizjoterapii, służące do zmniejszenia obrzęków, przywrócenia optymalnej mobilności i zwiększenia zakresu ruchu. Stosowana najczęściej przez profesjonalnych sportowców i osoby trenujące na siłowni.


Let’s Bands zapewnia nie tylko największą różnorodność produktów, dając gwarancję jakości, ale przekazuje wiedzę związaną z treningiem z użyciem gum i taśm do ćwiczeń. Na swojej platformie internetowej, marka przedstawia ponad 650 filmów instruktażowych z ćwiczeniami, dzięki którym poprawisz swoje zdrowie i sylwetkę nie wychodząc z domu.

Produkty Let’s Band dostępne są w naszym sklepie w zakładce gumy do ćwiczeń.