Gumy do ćwiczeń Let’s Bands to jeden z najbardziej wszechstronnych, mobilnych i uniwersalnych produktów treningowych, który umożliwia przeprowadzenie treningu o każdej charakterystyce, o każdej porze i w każdym miejscu. W naszej ofercie gum oporowych znajdziesz nie tylko poręczne i mieszczące się do kieszeni gumy Miniband, ale taśmy do ćwiczeń, gumy Powerband, tubingi, a nawet gumy Flossband, pomagające zmniejszyć obrzęki mięśni i bóle mięśniowe.

Gumy i taśmy do treningu mogą służyć Ci do zaangażowania mięśni łydek, ud i pośladków, brzucha, pleców, klatki piersiowej i ramion a jeśli zachowasz odpowiednią technikę ćwiczeń nie tylko wzmocnisz główne partie mięśniowe, ale także mięśnie głębokie, odpowiadające za stabilność i równowagę. To dlatego gumy do ćwiczeń Let’s Bands są jednym z najbardziej popularnych produktów treningowych w klubach sportowych, fitness, klinikach medycznych i rehabilitacyjnych, jak również w domach.

Gumy są także bardzo przydatnym elementem w poprawie elastyczności. Mogą być wykorzystywane w codziennym treningu jako wsparcie rozciągania. Dzięki dodatkowemu oporowi, możliwe jest przejście przez naturalny zakres ruchu i poprawienie ruchomości w stawach. Różnorodność produktów w tej kategorii powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób rozpoczynających przygodę z treningiem, polecamy gumy o oporze lekkim, oznaczone kolorem żółtym. Dla osób średniozaawansowanych najlepszymi produktami będą gumy lub taśmy w kolorze zielonym lub niebieskim (w zależności od trenowanej grupy mięśniowej), natomiast sportowcy mogą potrzebować gum o najcięższym oporze i kolorze czarnym.

Dla zapewnienia kompleksowego treningu i jeszcze większej intensywności ćwiczeń, marka Let’s Bands proponuje zestawy gum, dzięki którym będziesz mógł używać kilku produktów podczas jednego ćwiczenia. W ten sposób podniesiesz efektywność swojej pracy i jeszcze szybciej doświadczysz postępów treningowych.