Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

HYPERWEAR

Hyperwear to marka na rynku fitness łącząca w sobie innowację i funkcjonalność z przywiązaniem wagi do każdego szczegółu. To właśnie tak powstały jedne z flagowych produktów marki – SandBell, czyli wypełnione piaskiem dyski treningowe, z którymi w bezpieczny sposób możesz trenować jak profesjonalni sportowcy.


SandBell znosi każde ćwiczenie. Możesz więc rzucać nim do partnera lub o podłogę bez obaw o zniszczenie. Możesz wykorzystać go jak hantle, tyle tylko że z SandBell poza wzmacnianą w danym ćwiczeniu grupą mięśniową, wzmocnisz jeszcze przedramiona i siłę uchwytu.


Marka Hyperwear wierzy w bezkompromisowość, dlatego tam gdzie inni widzą ograniczenia Hyperwear widzi możliwości. Te możliwości stale stara się poszerzać wprowadzając do oferty kolejne, innowacyjne produkty treningowe – kamizelkę obciążeniową Hyper Vest i nie wymagające przytwierdzania do podłogi lub innych elementów liny battle rope – Hyper Rope.

hyperwear-sandbell

Zadaniem marki jest stworzenie możliwie najlepszych warunków do treningu w każdych warunkach dla każdego, kto chce cieszyć się aktywnością fizyczną, niezależnie od wieku lub stopnia zaawansowania treningowego.

Produkty Hyperwear dostępne są w naszym sklepie w zakładce Sandbell.