Szeroki wybór innowacyjnych worków Sandbell – amerykańskiego producenta Hyperwear, specjalizującego się w produktach treningowych do treningu funkcjonalnego.

Worki Sandbell wypełnione są piaskiem, który podczas ćwiczeń, dynamicznie zmienia swoje położenie, wpływając na zwiększenie stopnia trudności i intensywności treningu. Produkty marki są synonimem jakości i przywiązania wagi do każdego szczegółu. W produktach znajduje się szczególnie wyselekcjonowany piasek, który z czasem nie traci swoich właściwości a materiały wykorzystywane do produkcji są odporne na zniszczenie. Każdy produkt wykończony jest też niezwykle trwałymi i wzmocnionymi szyciami – po to, by możliwy był każdy rodzaj treningu w każdych warunkach atmosferycznych.

To dlatego, worki Sandbell wykorzystywane są zarówno w domach, jak i klubach fitness, sportowych czy w wojsku, gdzie często poddawane są warunkom ekstremalnym. Workami Sandbell można nawet rzucać o podłogę lub ścianę, bez obawy o zniszczenie. Wszystko to sprawia, że produkty mogą przydać się każdej osobie aktywnej poszukującej nowych wyzwań treningowych i sposobów na jeszcze lepsze i skuteczniejsze zaangażowanie mięśni do pracy podczas wysiłku.

W naszej ofercie znajdziesz worki o obciążeniu od 1 do 23kg, odpowiednie dla osób na każdym poziomie zaawansowania treningowego – od dzieci po bardzo silne osoby trenujące na siłowni od wielu lat.