Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Trening z wykorzystaniem produktów GUN-eX to inny, bardziej wszechstronny sposób na trening, który daje możliwość nie tylko klasycznego treningu z Battle Rope, ale treningu z oporem elastycznym umożliwiającym wykonanie ćwiczeń dynamicznych, szybkościowych, kondycyjnych, zwinnościowych i plyometrycznych.


Liny elastyczne GUN-eX są wykonane właśnie w taki sposób, by dać użytkownikowi wiele możliwości treningu a z nimi, poprawić siłę, wytrzymałość i ogólną sprawność. Wszystkie produkty marki są w pełni mobilne i wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki którym trening można wykonać dosłownie w każdym miejscu i w każdych warunkach – na trawie, w piasku czy w wodzie. Produkty GUN-eX wyposażone są dodatkowo w odpowiednie mocowania umożliwiające przypięcie lin do każdego stabilnego obiektu – od słup po drzewo. Wszystko po to, by wyeliminować wymówki i dać możliwość zadbania o formę wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę.


Z linami elastycznymi GUN-eX trening jest nie tylko bardziej różnorodny, ale przede wszystkim bardziej skuteczny. To dlatego produkty marki można znaleźć w klubach fitness na całym świecie. Z lin GUN-eX korzystają także na co dzień najlepsze drużyny sportowe na świecie i sportowcy indywidualni w wielu dyscyplinach sportowych – od piłki nożnej, siatkówkę i koszykówkę, po lekką atletykę.


Dla tych osób, które nie mają dużego doświadczenia z treningiem z linami Battle Rope, potrzebują motywacji do treningu lub po prostu chcą się sprawdzić i podejmować nowe wyzwania, GUN-eX ma również aplikację, która prowadzi przez programy treningowe na każdym stopniu zaawansowania – od podstawowych do „hardcore”. Aplikacja daje też możliwość stworzenia własnego programu i zajęć indywidualnych lub grupowych.


GUN-eX to marka wierząca w możliwości i potencjał człowieka, który z pomocą odpowiednich narzędzi może stać się niezniszczalny. To ta filozofia doprowadziła do stworzenia tak wszechstronnych i niezniszczalnych produktów, które pomagają osiągnąć świetną formę osobom nawet najbardziej zapracowanym. Jeśli nie wierzysz, sprawdź 8-minutowe wyzwanie „Spartan Challenge”

Chcesz trenować z GUN-eX? Odwiedź nasz sklep i sekcję poświęconą linom treningowym.