Innowacyjne liny treningowe typu Battle Rope, które zapewniają opór elastyczny podczas ćwiczeń i umożliwiają przeprowadzenie treningu o charakterze sportowym, dynamicznym i plyometrycznym. Liny GUN-eX znajdują swoje zastosowanie w treningu funkcjonalnym, który angażuje do pracy całe ciało, w szczególności nogi, brzuch i ramiona.

Elastyczne liny treningowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenie po to, by trening mógł być wykonany w każdym miejscu – nawet na trawie, plaży czy w wodzie.

Z linami elastycznymi GUN-eX możesz trenować również w domu w równie intensywny sposób w jaki trenowałeś do tej pory wyłącznie na siłowni lub w klubie fitness. Jeśli brakuje Ci pomysłów na trening, możesz skorzystać z darmowej aplikacji GUN-eX, która pozwala wybrać programy treningowe dopasowane do stopnia Twojego zaawansowania treningowego.

Dla ludzi lubiących wyzwania, możliwe jest sprawdzenie swojego poziomu sprawności z unikalnym zestawem ćwiczeń Spartan Challenge, który w 8 minut pomoże Ci spalić tłuszcz i uwidocznić mięśnie.