Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

BOSU jest niezwykle uniwersalnym produktem, który potrafi zwiększyć intensywność każdego treningu. Ze względu na łatwość włączenia produktów do treningu o charakterze sportowym, siłowym, funkcjonalnym a nawet kondycyjnym, platformy wykorzystywane są przez niemal wszystkie kluby sportowe, kluby fitness i kliniki rehabilitacyjne na całym świecie.


BOSU to również gwarancja jakości rodem ze Stanów Zjednoczonych. Produkty marki znane są nie tylko z dużej wszechstronności, ale także wytrzymałości na eksploatację. Dla tych osób aktywnych, które potrzebują dodatkowych pomysłów na trening, produkty BOSU wyposażone są w specjalne uchwyty umożliwiające przymocowanie gum do ćwiczeń.

Podobnie jak pozostałe marki w naszej ofercie, BOSU koncentruje równie dużą uwagę na edukacji na temat ćwiczeń i przekazaniu wiedzy w zakresie odpowiedniego treningu, ukierunkowanego na różne cele treningowe. W tym celu marka stworzyła serię płyt, w której można obecnie znaleźć 29 pozycji. Wśród dostępnych tytułów są m.in. programy poświęcone konkretnym dyscyplinom sportowym (koszykówce, piłce nożnej, tenisowi, golfowi, hokejowi, narciarstwu, baseballowi i futbolowi amerykańskiemu), pilates, a nawet dzieciom i seniorom. Tą szeroką ofertę uzupełniają również darmowe materiały szkoleniowe skupiające się m.in. na konkretnych grupach mięśniowych.

Produkty BOSU dostępne są w naszym sklepie w dziale platformy treningowe.