Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

AIRBANDS

AirBands to marka rewolucjonizująca trening okluzyjny, tj. trening z ograniczonym przepływem krwi do mięśni, dzięki któremu możliwa jest poprawa siły, masy i wytrzymałości mięśniowej bez obciążania organizmu.


trening-okluzyjny-airbands

AirBands to innowacyjny produkt odpowiadający na wymagania dzisiejszego sportu i rehabilitacji. Dzięki bezprzewodowym, automatycznie kalibrującym maksymalne ciśnienie i kontrolującym poziom ciśnienia podczas wysiłku opaskom, możliwe jest osiągnięcie tych samych celów, które do tej pory można było osiągnąć za pomocą stacjonarnych urządzeń.


Opaski AirBands sterowane są z poziomu telefonu komórkowego a cały proces przygotowania do treningu z ograniczonym przepływem krwi (nazywanym również BFR od Blood Flow Restriction Training) zajmuje nie więcej niż 2 minuty.

Airbands-1.jpg

opaska airbands do treningu okluzyjnego

Dla dodatkowego bezpieczeństwa, przed uruchomieniem produktu, system prosi użytkownika o wypełnienie ankiety z historią chorobową tak, by podczas treningu okluzyjnego nie wydarzyły się jakiekolwiek problemy. Po przejściu 3 prostych etapów system jest gotowy do działania, zapewniając podczas wysiłku doświadczenia, które wcześniej nie były znane.


Z AirBands poznasz to uczucie treningu z małym ciężarem, który wydaje się jakby był znacznie cięższy a Twój organizm będzie systematycznie poprawiał się nie czując w połowie tak dużego zmęczenia jak podczas treningu z większymi obciążeniami.

airbands-trening-bfr

Misją AirBands jest stworzenie wszystkim ludziom aktywnym możliwości do skutecznej i bezpiecznej pracy niezależnie od ich stopnia zaawansowania treningowego lub historii chorobowej. Marka przekazuje tą wizję za pośrednictwem unikalnego produktu, który jak mało który produkt treningowy rewolucjonizuje dbanie o zdrowie i formę.

Produkty Airbands dostępne są w naszym sklepie w zakładce Trening Okluzyjny.