Trening okluzyjny to rewolucyjna metoda treningowa ciesząca się coraz większą popularnością na wszystkich rynkach związanych z aktywnością fizyczną, tj. w sporcie, fitness i fizjoterapii/rehabilitacji/treningu medycznym. Dzięki metodzie treningu okluzyjnego możliwa jest poprawa siły, masy mięśniowej i wytrzymałości bez obciążania organizmu i konieczności treningu z maksymalnymi lub submaksymalnymi ciężarami.

 

W tej kategorii polecamy najbardziej innowacyjny na świecie produkt a jednocześnie jeden z najbardziej przystępnych cenowo – AirBands. To opaski do treningu okluzyjnego, dostępne w różnych konfiguracjach – na ramiona, na nogi lub w kompletnym zestawie na całe ciało. Dzięki opaskom AirBands możliwa jest pełna kontrola przepływu krwi do mięśni podczas ćwiczeń a co za tym idzie – skuteczny i bezpieczny trening.

 

Trening okluzyjny nigdy wcześniej nie był tak nowoczesny i inteligentny. Jeszcze kilka lat temu jedyną możliwością zastosowania tej metody treningowej było podłączenie się specjalnymi przewodami do stacjonarnej jednostki sterującej a w przypadku treningu w ruchu – ciągniecie takiej jednostki za sobą. Z AirBands, ruch jest nieograniczony a połączenie opasek odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth.

 

Wybierając AirBands jako narzędzie do treningu okluzyjnego, dokonasz najlepszego wyboru w najlepszej cenie.