Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

6DIRECTIONS

6Directions to duńska marka specjalizująca się w treningu ślizgowym, tj. treningu opierającym się o wykonywanie ćwiczeń poprzez płynne ślizganie kończyn po podłodze przy pomocy specjalnych mat ślizgowych.


Maty ślizgowe to produkt często wykorzystywany w treningu sportowym i rehabilitacyjnym, zyskujący coraz większą popularność ze względu na fakt angażowania do pracy mięśni głębokich. Maty umożliwiają wykonanie setek ćwiczeń dopasowanych do różnego stopnia zaawansowania a dzięki nietypowej pracy koniecznej do przesunięcia ciężaru, każde ćwiczenie zyskuje na efektywności.


Maty ślizgowe 6Directions zostały stworzone z myślą o funkcjonalności i bezpieczeństwie treningu. Dzięki żłobionej powierzchni zapewniają stopom i rękom odpowiednią przyczepność a polarowy spód zapewnia odpowiedni poślizg po wielu powierzchniach.


6Directions to firma, której celem jest propagowanie zdrowia i zdrowego stylu życia, właśnie za pośrednictwem mat ślizgowych, które umożliwiają trening niemal w każdych warunkach. Dzięki prostemu produktowi i bogatej bazie ćwiczeń, marka trafia ze swoimi produktami do każdego człowieka aktywnego, w każdym wieku. Dzisiaj ćwiczenia i techniki ćwiczeń 6Directions wykorzystują z powodzeniem zarówno dzieci ćwiczące w szkołach jak i profesjonalni sportowcy w większości dyscyplin sportowych.

Możliwości treningu ślizgowego są praktycznie nieograniczone i sprowadzają się tylko do własnej wyobraźni. Z matami ślizgowymi 6Directions możesz wykonywać zupełnie autorskie ćwiczenia, a także modyfikować te istniejące, np. przysiady, pompki, wykroki czy brzuszki. Trening ślizgowy można również łączyć z innymi produktami, takimi jak gumy do ćwiczeń, hantle czy stepy.

Produkty 6Directions możesz znaleźć w naszym sklepie w zakładce maty ślizgowe.