Maty ślizgowe 6Directions do treningu ślizgowego pomagają zaangażować do pracy mięśnie głębokie i dają ciału nowe bodźce treningowe, dzięki którym trening staje się jeszcze efektywniejszy. Charakterystyczny kształt sześciokąta sprawia, że maty z łatwością poruszają się w 6 kierunkach i umożliwiają wykonanie setek ćwiczeń polegających na płynnym przemieszczaniu kończyn po podłodze.

Trening z wykorzystaniem mat ślizgowych jest cięższy niż się wydaje. Ćwiczenia ślizgowe są tak wymagające i skuteczne, że wykonywane są często przez najlepszych sportowców w niemal każdej dyscyplinie sportu. Maty ślizgowe są również pomocnym elementem w rehabilitacji po kontuzjach i urazach ze względu na to, że z łatwością można dobierać poziom trudności danego ćwiczenia i planować jego progresję.

Maty 6Directions to wszechstronny produkt treningowy, który z łatwością zabierzesz ze sobą wszędzie. Maty mieszczą się do każdej torby i plecaka. Mają również swój własny woreczek treningowy, który chroni przed zniszczeniem i zapewnia utrzymanie jakości.

Maty ślizgowe to produkt stworzony z myślą o codziennym treningu, dlatego materiały z których wykonane są maty umożliwiają przeprowadzenie ćwiczeń na większości typowych powierzchni.