Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

2XU to jedna z najpopularniejszych marek w odzieży sportowej i najbardziej zaawansowana odzież techniczna na świecie. Produkty marki znane są na całym świecie z niepowtarzalnej jakości, której częścią są starannie dobierane materiały i wykończenia.

Marka 2XU posiada obecnie produkty w kategoriach:

ODZIEŻ KOMPRESYJNA


W tej kategorii znajduje się ponad 200 produktów, wśród których są m.in. spodenki i legginsy, koszulki, skarpetki czy rękawy na łydki i ramiona, przeznaczone zarówno dla kobiet i mężczyzn. Odzież kompresyjna 2XU to skuteczność działania, która przekłada się na lepsze wyniki sportowe i lepsze zdrowie. To dlatego produkty marki wybierane są przez najbardziej znanych sportowców na świecie, niemal w każdej dyscyplinie sportu. Z produktów 2XU korzystają dzisiaj np. koszykarze, tenisiści, biegacze, sportowcy uprawiający crossfit czy gimnastycy.

Powodem, dla którego 2XU jest najczęściej wybieraną odzieżą kompresyjną jest nie tylko najwyższa jakość materiałów. Kompresja sygnowana marką 2XU to precyzja w każdym szczególe i najnowsze rozwiązania, takie jak technologia Muscle Containment Stamping (redukująca drgania mięśni podczas wysiłku i ograniczająca przeciążenia na mięśnie i stawy), technologia chłodząca ICE X (obniżająca temperaturę ciała) czy seria Recovery poświęcona szybszej regeneracji potreningowej.


Kompresja 2XU to również dedykowane rozwiązania dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z efektów szybszego krążenia krwi i lepszego dotlenienia mięśni – od ludzi często podróżujących (np. skarpetki kompresyjne Flight Compression Socks) po biegaczy trenujących o późnych porach (np. legginsy kompresyjne Reflect Compression Tights) czy narciarzy (np. legginsy termiczne MCS Alpine Compression Tights).

ODZIEŻ BIEGOWA I FITNESS


Zaawansowanie techniczne pod względem materiałów i techniki szycia zostało przełożone w 2XU również na odzież biegową i fitness. W efekcie, w ofercie marki można znaleźć spodenki, spodnie, koszulki, bluzy i kurtki, które odpowiadają każdej sylwetce i każdym warunkom pogodowym. Każdy z produktów charakteryzuje się wydajnymi materiałami odprowadzającymi wilgoć ze skóry i chroniącymi przed nieprzyjemnymi zapachami a dla dodatkowej ochrony wyposażony jest w filtr UV50+ zabezpieczający przed słońcem.

ODZIEŻ TRIATHLONOWA I PIANKI TRIATHLONOWE


2XU to wybór najlepszych sportowców również w triathlonie. Do ambasadorów marki należą m.in. trzykrotny mistrz świata IronMan Craig Alexander, mistrz świata IronMan Terrenzo Bozzone czy trzykrotna mistrzyni świata IronMan Daniela Ryf. Pianki triathlonowe 2XU corocznie zostają wybierane najlepszymi produktami najbardziej prestiżowych magazynów triathlonowych na świecie a takie produkty jak spodenki czy stroje triathlonowe należą do najlepiej sprzedających się produktów na rynkach międzynarodowych.

AKCESORIA


2XU oferuje również szeroki wybór akcesoriów – od skarpetek, czapek i daszków, po plecaki, torby treningowe, czepki czy okularki do pływania.


2XU to marka na rynku premium i odzież dla osób ceniących sobie bezkompromisowość i skuteczność działania. Jej produkty możesz znaleźć w naszym sklepie, w dziale odzież sportowa.