Szeroki wybór najbardziej zaawansowanej odzieży technicznej australijskiej marki 2XU i amerykańskiej marki Under Armour. W ofercie znajdziesz m.in. odzież kompresyjną, spodenki, koszulki i bluzy do biegania i treningu fitness, odzież triathlonową i pianki triathlonowe – dla mężczyzn i kobiet. Ponadto, posiadamy w ofercie liczne akcesoria, takie jak skarpetki, czapki, daszki, plecaki, torby i wiele innych.

Marki 2XU i Under Armour słyną ze swojej najwyższej jakości, która przekłada się na skuteczność działania, tj. lepsze wyniki sportowe i świetne samopoczucie. Produkty posiadają również właściwości zdrowotne, pomagając zwiększyć krążenie krwi i przyczyniając się w ten sposób do poprawy regeneracji, zmniejszenia obrzęków, bólów i sztywności mięśni.

Odzież kompresyjna 2XU i Under Armour?

Legginsy kompresyjne 2XU i Under Armour są najczęściej wykorzystywanym produktem w badaniach poświęconych efektom kompresji na wyniki sportowe. Badania pokazują, że efekt kompresji wpływa m.in. na:

  • Poprawę o 10.6 sekundy czas biegu na 5km
  • Zwiększenie siły maksymalnej o 5% podczas ćwiczeń siłowych
  • Doprowadzenie 18% więcej krwi do mięśni czworogłowych uda

Wszystkie te parametry przekładają się na Twoją aktywność, niezależnie od jej rodzaju. Jeśli biegasz, jeździsz na rowerze czy grasz w piłkę nożną, kompresja zapewni Twoim mięśniom większą wydajność a dzięki produktom 2XU z serii Muscle Containment Stamping, ograniczysz też przeciążenia na stawy.

To samo zaawansowanie w materiałach, które obecne jest w odzieży kompresyjnej, marki zapewniają również w odzieży biegowej i do treningu fitness. Spodenki, koszulki, bluzy i kurtki 2XU i Under Armour to maksymalny komfort noszenia, ochrona przed słońcem i nieprzyjemnymi zapachami. Każdy z produktów błyskawicznie odprowadza też wilgoć ze skóry i daje niezbędną lekkość.

Marka 2XU zapewnia też produkty dedykowane osobom uprawiającym triathlon. Takie produkty znajdziesz w kategorii odzież triathlonowa. To również produkty, które corocznie zdobywają liczne nagrody i zyskują uznanie Klientów na całym świecie, doceniającym unikalną jakość i skuteczność. Najlepszym dowodem skuteczności produktów triathlonowych 2XU są ambasadorzy marki, w tym wielokrotni mistrzowie świata IronMan – Daniela Ryf i Craig Alexander.