Ławki do ćwiczeń to podstawowy produkt treningowy będący nieodłącznym elementem wielu ćwiczeń, takich jak wyciskanie sztangi na klatkę piersiową czy wyprosty ramion nad głowę z hantlami. Dzięki ławce, ćwiczenia stają się bardziej komfortowe i bezpieczniejsze, w szczególności w sytuacjach treningu z cięższym ciężarem.

W naszej ofercie dysponujemy różnymi rodzajami ławek treningowych – od ławki prostej poziomej, bez możliwości regulacji poziomu po ławki regulowane a nawet takie z niestabilnym podłożem. W tej kategorii proponujemy produkty marki Reebok, PowerBlock i Vicore Fitness, z których każda marka wyróżnia się innymi cechami szczególnymi.

Ławki PowerBlock to połączenie solidności z mobilnością. Produkty te cechują się mniejszą wagą, ale są niezwykle łatwe w przemieszczaniu. Ławka Travel Bench może być nawet złożona i zmieści się do każdego bagażnika.

Marka Reebok przedstawia profesjonalny produkt Pro Utility Bench, który jest dość ciężki, ale ta waga przekłada się na świetną stabilność i pewność podczas ćwiczeń z ciężarami maksymalnymi.

Vicore Fitness to zupełna innowacja i szeroka gama produktów, które pomagają zwiększyć intensywność i skuteczność treningów. Dzięki specjalnej komorze powietrznej, zastosowanej zamiast tradycyjnej tapicerki, ławki do ćwiczeń Vicore Fitness dają ciału nowe wyzwania i sprawiają, że poza poprawą siły wzmacniamy również równowagę i możliwości mięśni głębokich. Z produktami Vicore Fitness możliwe jest wykonanie treningów na nogi, brzuch, plecy, ramiona, barki i klatkę piersiową.