Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

VICORE FITNESS

Vicore Fitness to jedna z najbardziej innowacyjnych marek fitness, która szczególnie znana jest ze względu na produkt o nazwie TerraCore – platformę treningową dającą możliwość treningu na niestabilnej powierzchni.

terracore-vicore-fitness.jpg

TerraCore to produkt treningowy, który daje praktycznie nieograniczone możliwości i skutecznie wpływa na poprawę siły, wytrzymałości i równowagi, angażując przy tym mięśnie głębokie, do których ciężko dotrzeć tradycyjnymi metodami treningowymi.


Filozofią marki Vicore Fitness jest ciągłe podnoszenie poprzeczki i walka z „drogą na skróty”. Marka ceni sobie najwyższą jakość i funkcjonalność, których innym produktom często brakuje. To dlatego praca nad produktem TerraCore zajęła aż 7 lat. Efektem tej pracy jest jednak produkt niezniszczalny, który objęty jest dożywotnią gwarancją!

Testy wytrzymałości platformy TerraCore


Jakość to dla Vicore Fitness tylko jeden element udanego produktu. Kolejnym jest możliwość wykonywania setek ćwiczeń, które nie tylko wzmocnią nogi, brzuch, plecy i ramiona, ale zrobią to w najbardziej efektywny sposób. Do tego celu, w połączeniu z platformą TerraCore, można użyć „uzupełniających produktów treningowych”, takich jak np. gumy do ćwiczeń, które można zintegrować za pomocą specjalnych uchwytów.

Treningi na TerraCore nie mają praktycznie żadnych ograniczeń, ponieważ platformę można włączyć do treningu z wykorzystaniem jedynie własnego ciała lub jakimkolwiek innym sprzętem – od kettlebell i piłkę lekarską, po hantle i sztangę z dużym obciążeniem. TerraCore jest równie mocno wykorzystywany w treningu siłowym i fitness jak i w treningu sportowym i medycznym a użytkownicy korzystają z platformy na każdym etapie zaawansowania treningowego – od pierwszych momentów rehabilitacji po urazach do powrotu do pełnej sprawności.

Marka Vicore Fitness ze swoimi produktami dociera dzisiaj do niemal całego świata i jest oficjalnym partnerem kilku z najbardziej znanych ośrodków treningowych w Polsce i na świecie. Produkty Vicore Fitness znane są na każdym kontynencie i zmieniają sposób, w którym ludzie dbają o swoją formę i zdrowie.

Produkty Vicore Fitness dostępne są w naszym sklepie w zakładce platformy treningowe