Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

FORCEFRAME

Mobilny system do szybkiej, dokładnej i powtarzalnej oceny siły i dysproporcji w sile mięśni bioder, generujący i analizujący dane związane z siłą ekscentryczną i izometryczną przywodzenia i odwodzenia w czasie rzeczywistym.

Diagnostyka z wykorzystaniem ForceFrame umożliwia ocenę sił w wielu pozycjach, dając trenerom i fizjoterapeutom kompletną informację na temat stanu zdrowia i formy zawodnika lub pacjenta. Dzięki unikalnej konstrukcji ramy urządzenia, system zapewnia standaryzację pozycji i daje pewność pracy o dokładnie takiej samej charakterystyce.

Testy z wykorzystaniem ForceFrame mogą obejmować diagnostykę obu kończyn jednocześnie lub każdej z osobna. ForceFrame jest urządzeniem na tyle wszechstronnym, że umożliwia przeprowadzenie testów w różnych pozycjach, tj. siedzącej, leżącej, a nawet w pozycji deski bocznej.

Dzięki wyjmowanej, mieszczącej się w plecaku, jednostce testującej przeprowadzenie diagnostyki możliwe jest praktycznie zawsze i w każdych warunkach sprawiając, że ForceFrame jest urządzeniem do łatwego i ciągłego monitorowania stanu zdrowia i formy zawodnika lub pacjenta.

OGRANICZENIE BŁĘDÓW POMIAROWYCH


Mocna i stabilna konstrukcja pozwala na niezależny pomiar siły mięśni bioder – prawego i lewego.

USTANDARYZOWANE POZYCJE


Modułowy system zmian pozycji z dokładnymi oznaczeniami pozycji umożliwia przeprowadzenie testów zawsze o identycznej charakterystyce.

SZEROKI ZAKRES TESTÓW


Sprawdź siłę izometryczną przywodzenia i odwodzenia bioder we wszystkich typowych pozycjach.
Sprawdź siłę bioder w wielu unikalnych pozycjach, takich jak zgięcia, rotacje wewnętrzne i zewnętrzne, i wiele innych

MOBILNA JEDNOSTKA TESTUJĄCA


Wyposażona w sensory jednostka testująca może być odczepiona od ramy i z łatwością mieści się w plecaku, dając możliwość diagnostyki w każdych warunkach.

ANALIZA DANYCH W CZASIE RZECZYWISTYM


  • Oprogramowanie kompatybilne z systemami Windows, Mac i iOS
  • Informacje liczbowe o maksymalnej i średniej sile przywodzenia, odwodzenia, a także stosunku przywodzenia i odwodzenia względem siebie
  • Przedstawienie sił za pomocą wykresów dla każdej ze stron z identyfikacją kolorystyczną
  • Informacje porównawcze z poprzednich testów
  • Zapisywanie i analiza danych za pomocą jednego kliknięcia


Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat ForceFrame?

Zadzwoń pod numer 530 085 036 lub napisz na adres [email protected].