Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

FORCE DECKS

System umożliwiający dokładną i najszybszą analizę danych podczas wysiłków dynamicznych i izometrycznych.

System składa się z 2 niezależnych platform dynamograficznych i oprogramowania, które umożliwia automatyczne rozpoznanie przeprowadzonego testu i szczegółową ocenę sił i asymetrii w obu kończynach.

Force Decks daje trenerowi lub fizjoterapeucie takie informacje jak wysokość wyskoku, czas w powietrzu, maksymalne i średnie wartości siły w obu nogach, siła koncentryczna i ekscentryczna, asymetria w sile między stronami, i wiele innych.

System jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi platformami dynamograficznymi na rynku (Kistler, Bertec, AMTI, Pasco) i daje możliwość analizy danych w czasie rzeczywistym z kilku platform jednocześnie na jednym ekranie.

SYSTEM FORCE DECKS – dlaczego i dla kogo?

Force Decks to rozwiązanie dla trenerów, fizjoterapeutów i naukowców, którzy szukają precyzyjnych pomiarów siły mięśni nóg podczas wysiłków dynamicznych, a także szybkiej, intuicyjnej, automatycznej i kompleksowej analizy wyników, dzięki którym możliwa będzie odpowiednia diagnoza stanu zdrowia i formy zawodnika lub pacjenta.

Zakres danych jakie generuje system Force Decks jest niezwykle szeroki i gwarantuje pełną ocenę parametrów motorycznych osoby badanej. Posiadając o zawodniku lub pacjencie taki zestaw informacji, trener lub fizjoterapeuta jest w stanie podjąć właściwą decyzję na temat dalszego planu treningowego, postępów treningowych lub programu rehabilitacji po urazie.

System Force Decks ma swoje zastosowanie w warunkach klinicznych jak i w sporcie na każdym poziomie zaawansowania, w tym oczywiście na poziomie profesjonalnym. Obecnie z systemu korzystają dzisiaj kluby sportowe w wielu dyscyplinach sportu, w tym m.in. w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, piłce ręcznej, rugby, hokeju na lodzie czy futbolu amerykańskim.

KTO KORZYSTA Z FORCE DECKS?Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat ForceDecks?

Zadzwoń pod numer 530 085 036 lub napisz na adres [email protected].