Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

SYNTECH NUTRITION

SynTech Nutrition to marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości suplementów diety, odpowiednich zarówno dla osób, które chcą poprawić swoją formę i zdrowie jak i dla tych, dla których najważniejsze są wyniki sportowe na poziomie profesjonalnym.

Rynek suplementów diety jest dzisiaj rynkiem mocno nieuregulowanym, na którym pojawiają się coraz to nowe firmy a z nimi niestety niepewna jakość i brak solidnych, wiarygodnych informacji na temat produktów. SynTech Nutrition jest marką odpowiadającą na codzienne obawy o rzetelność produktów a swoją filozofię opiera o 4 ważne fundamenty:

gainer-syntechnutrition.jpg

WYSOKIEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI AKTYWNE

W procesie selekcji składników, SynTech Nutrition wybiera jedynie te składniki, które zatwierdzone są przez europejską organizację nadającą znaki towarowe i których połączenie wpływa korzystnie na efekty treningowe. Żeby znaleźć się w produktach SynTech Nutrition, każdy ze składników musi przejść dokładną, laboratoryjną kontrolę jakości i w odpowiedniej formie trafia do końcowego produktu.


NAUKOWO UDOWODNIONE DZIAŁANIE

SynTech Nutrition nie obiecuje rezultatów na podstawie obiecujących badań naukowych, które mogą (ale nie muszą) potwierdzić działanie danego suplementu lub mieszanki danych składników. Zamiast tego, marka opiera się o sprawdzone, wieloletnie badania, których efektywność potwierdzona jest dodatkowo w praktyce.

syntech nutrition gainer syn pro pure mass
synedrine-syntechnutrition.jpg

PRZEJRZYSTOŚĆ SKŁADÓW

W tak ważnym elemencie życia jakim jest dieta, suplementy diety nie powinny mieć żadnych tajemnic. To dlatego Syntech Nutrition podaje wszystkie informacje zgodnie z etykietami i opiera się o przejrzysty komunikat, dający Klientom instrukcje na temat tego, czego można spodziewać się po danym produkcie. Na etykietach suplementów nie ma miejsca na takie określenia jak „unikatowa mieszanka składników”, ponieważ inwestując w swoje zdrowie i ciało, użytkownik zawsze powinien wiedzieć, czego mu dostarcza.


SKŁADNIKI W PEŁNYCH DAWKACH

Dawkowanie składników aktywnych w suplementach diety jest jednym z największych powodów do obaw. Wielu producentów suplementów dodaje obecnie składniki aktywne w takich ilościach, w których składniki są widoczne i które umożliwią sprzedanie produktu po odpowiedniej cenie. W SynTech Nutrition liczy się przede wszystkim jakość i skuteczność, dlatego suplementy zawierają pełne dawki składników aktywnych, tj. takie, dzięki którym rezultaty przyjdą szybciej. Marka SynTech Nutrition wierzy, że w treningu i odżywianiu nie powinno się chodzić na kompromisy i stąd też bierze się jej nacisk na jakość produktów.

gainer-syntechnutrition-4.jpg

SynTech Nutrition spełnia wszystkie wymogi jakości i bezpieczeństwa, posiadając certyfikaty ISO 22000:2005, ISO 22002-1:2009, FSSC 22000. Produkty marki kontrolowane są dodatkowo przez niezależną organizację Food Safety Management Systems i są w 100% wolne od GMO.

Dla sportowców dbających o uczciwą rywalizację na najwyższym światowym poziomie, produkty posiadają także certyfikaty międzynarodowych agencji antydopingowych (europejskiej i WADA) i pozbawione są jakichkolwiek środków zakazanych.

Produkty SynTech Nutrition dostępne są w naszym sklepie w zakładce Suplementy.