Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Marka Woodway to numer 1 na świecie w produkcji bieżni mechanicznych i niemal 50 lat doświadczenia, które doceniane jest przez najbardziej wymagających Klientów na świecie, w tym m.in. przez 100% drużyn zawodowych lig NFL, NBA i MLB, a także większość najbardziej znanych klubów sportowych w piłce nożnej.

bieżnia woodway nasa

Produkty Woodway to innowacyjność i jakość wykraczająca poza świat sportu. Dzięki unikalnym rozwiązaniom, z których słynie marka, Woodway został wybrany jako producent bieżni na specjalne potrzeby NASA, spełniając restrykcyjne wymogi astronautów, pracujących nad formą w stacjach kosmicznych.


Z CZEGO SŁYNIE WOODWAY?

Woodway to synonim jakości, bezpieczeństwa i oszczędności. Bieżnie Woodway, w odróżnieniu od typowych bieżni mechanicznych, których pasy biegowe wykonane są z materiałów PVC, nylonu i bawełny, posiadają pasy biegowe wykonane z kauczuku wulkanizowanego, zapewniającego aż 10-krotnie większą wytrzymałość i wytrzymującego aż 250,000 przebiegniętych kilometrów!

Ten sam materiał gwarantuje biegaczom odpowiednią sprężystość podczas treningu, ograniczając przeciążenia na mięśnie i stawy.

woodway pas biegowy materiał

Trwała konstrukcja i wytrzymałe materiały pozwalają z kolei na bezkosztowe utrzymanie bieżni przez okres wielu lat i sprawiają, że bieżnie nie wymagają żadnych dodatkowych inwestycji. Podsumowując wszystkie koszty używania bieżni Woodway z uśrednionymi kosztami obsługi typowych bieżni mechanicznych okazuje się, że bieżnie Woodway pozwalają oszczędzić właścicielowi aż 5 razy więcej pieniędzy w przeciągu zaledwie 5 lat.

To jednak nie wszystko – bieżnie Woodway to również najbardziej dyskretne bieżnie na świecie, pozwalające na znacznie cichszą pracę podczas treningu.


NAJSZERSZY WYBÓR NAJLEPSZYCH BIEŻNI

Bieżnie Woodway odpowiadają na wymagania wszystkich użytkowników, oddając do dyspozycji bieżnie o różnych parametrach i cechach szczególnych – od bieżni bezsilnikowych (których Woodway jest prekursorem), po bieżnie sportowe (z maksymalną prędkością 40km/h i zakresem nachylenia od -5% do 35%), fitness, medyczne/rehabilitacyjne, a nawet antygrawitacyjne (pozwalające na bieg z odciążeniem nawet do 80% masy ciała).

Woodway to marka, której hasłem przewodnim jest hasło „For The Long Run”, czyli pełne zobowiązanie do bezkompromisowej jakości, pozwalające na wyciągnięcie z każdego treningu na bieżni maksymalnych efektów.

Więcej o produktach marki Woodway możesz dowiedzieć się odwiedzając naszą zakładkę Trening Sportowy i klikając na stronę oznaczoną nazwą Woodway.