Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

ULTRAHUMAN

Marka Ultrahuman stawia sobie za cel pomoc każdemu człowiekowi w wydobyciu jego pełnego potencjału – fizycznego i psychicznego. Droga do tego celu rozpoczęła się za pośrednictwem platformy internetowej, na której można znaleźć ćwiczenia i programy treningowe, dedykowane ciału, umysłowi i regeneracji. Kolejnym krokiem w rozwoju marki było przedstawienie nowego sposobu na monitorowanie aspektów zdrowotnych związanych z pomiarem poziomu glukozy we krwi.

ultrahuman trening

Tak właśnie powstał system Ultrahuman, czyli bezinwazyjny sensor umieszczany na ciele a monitorujący poziom glukozy we krwi w czasie rzeczywistym i pokazujący dane za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym. Ten rewolucyjny produkt ma swoje szerokie zastosowanie wśród osób o różnym stopniu aktywności – od osób walczących z cukrzycą po osoby uprawiające fitness czy profesjonalnych sportowców.


Ultrahuman to firma stawiająca na połączenie wiedzy i nauki z technologią, starając się projektować wyłącznie produkty praktyczne, znacząco wpływające na zdrowie i formę. Takie produkty nie mogłyby powstać, gdyby nie zespół oddanych sprawie specjalistów, do których zaliczają się m.in. trenerzy, inżynierowie, programiści i psychologowie.

ultrahuman system do monitorowania glukozy
ultrahuman sportowiec

Ta grupa ludzi, tworząca markę Ultrahuman, chce pokazać wszystkim osobom, że osiąganie swoich celów i rozwijanie pełnego potencjału nie sprowadza się w pierwszej kolejności do ciężkiej pracy a do pracy mądrej. Ultrahuman wierzy, że to, co robisz ze swoim zdrowiem i ciałem najlepiej oprzeć o naukę, pomagając Ci (za pośrednictwem nowych technologii) w jej wdrożeniu w możliwie jak najbardziej praktyczny sposób.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów Ultrahuman, kliknij na link do produktu monitorującego poziom glukozy.