Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

PUSH to marka, która przenosi świat diagnostyki i treningu sportowego z laboratorium do warunków prawdziwego treningu – na siłowni, boisku lub w domu.

Opierając się o metodę pracy opartą o prędkość i moc (Velocity Based Training), PUSH stworzył jedyny w swoim rodzaju system, który monitoruje wysiłek bez konieczności łączenia się ze stacjonarnymi urządzeniami. System Push Band 2.0 umieszczony jest za pomocą specjalnej opaski na przedramieniu osoby trenującej lub na wolnym ciężarze (sztandze, hantlach, itp.) a dane generowane z systemu wyświetlane są w czasie rzeczywistym na telefonie komórkowym.

push.png

Push Band 2.0 to rozwiązanie dla każdej osoby traktującej swój trening poważnie. W codziennym treningu sportowym, siłowym czy funkcjonalnym, nie ma miejsca na zgadywanie i kierowanie się subiektywnym odczuciem. Dzięki systemowi Push Band 2.0 każde z Twoich powtórzeń jest mierzalne i pokazuje Ci jaki wysiłek wkładasz w każdy trening. To nie tylko system pokazujący obraz Twojej dyspozycji w danym dniu, ale również – system motywujący do pracy w dosłownie każdym powtórzeniu.


Push Band 2.0 to produkt starannie przemyślany pod każdym kątem i dający ludziom wszystko, co potrzebne, by osiągnąć ich wymarzoną formę. W momentach, w których brakuje Ci inspiracji do treningu, system umożliwia jego przygotowanie z rozbudowanej biblioteki posiadającej ponad 400 ćwiczeń.

push band
push-sensor.png

Dla osób trenujących indywidualnie, system umożliwia trening ukierunkowany na siłę maksymalną, dokładnie obliczając maksymalne możliwości siłowe danej osoby bez konieczności pracy z maksymalnym ciężarem (1RM).


Praktycznie nieograniczone możliwości systemu Push Band 2.0 zamyka diagnostyka i monitorowanie prędkości i mocy podczas różnego rodzaju ćwiczeń, specyficznych dla danych sportów, takich jak kopnięcia piłki, rzuty, skoki, i wiele innych. A wszystko to z gwarantowaną dokładnością pomiarów opartą o częstotliwość próbkowania 1000Hz.

Produkty Push Band dostępne są w naszym sklepie w zakładce Push Band.