Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

NORMATEC RECOVERY

NormaTec Recovery to marka numer 1 na świecie w systemach do drenażu limfatycznego, słynąca z najwyższej jakości, największej mobilności i innowacyjności. To również marka zaufana przez najlepszych sportowców w Polsce i na świecie.


aplikacja-normatec-recovery-strefy-masazu

NormaTec Recovery, jako jedyny produkt na świecie w systemach do drenażu limfatycznego, może być obsługiwany za pomocą telefonu komórkowego i dedykowanej aplikacji.


Z NormaTec Recovery możesz kontrolować nie tylko czas pracy urządzenia, ale jego intensywność, monitorując historię swoich aktywności w ujęciu tygodniowym lub miesięcznym.

aplikacja-normatec-recovery-historia

Aplikacja daje też możliwość wizualizacji pracy urządzenia, dzielenia się aktywnością z osobami trzecimi (przyjaciółmi, trenerami, fizjoterapeutami, itp.) a nawet połączenia z innymi, popularnymi aplikacjami monitorującymi wysiłek, m.in. Strava lub TrainingPeaks.


aplikacja-normatec-recovery

Jeśli chcesz stworzyć lub zapisać ulubiony program regeneracyjny, również możesz to zrobić. W bardziej rozbudowanej wersji – Pro Recovery możliwe jest też skorzystanie z programów rehabilitacyjnych po to, by okres dochodzenia do formy po kontuzji był możliwie jak najkrótszy.