Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

Norweska marka Gungnir stworzona została przez grupę trenerów, sportowców i inżynierów, którzy postawili sobie za cel zmianę produktów treningowych, które nie były zmieniane od niemal 100 lat.

sztanga olimpijska 20kg gungnir allrounder

To właśnie tak powstał flagowy produkt marki – sztanga Allrounder, posiadająca zintegrowany w tulejach system zabezpieczenia ciężaru SlideLock™. Taka sztanga rewolucjonizuje kategorię wolnych ciężarów i nie tylko sprawia, że możesz zapomnieć o ciągle gubiących się i często uciążliwych w użyciu zaciskach, ale powoduje, że Twój trening będzie znacznie wygodniejszy i lepszy – głównie dzięki niezwykłemu przywiązaniu marki do jakości produktu.


To przywiązanie do jakości widać w każdym produkcie już na etapie selekcji materiałów i procesów produkcyjnych – bo wolne ciężary to dla marki Gungnir coś więcej niż tylko sposób na poprawę siły wytrzymałości. To pewnego rodzaju forma sztuki, wymagająca starannego przemyślenia i drobiazgowości w przygotowaniu.

gungnir sztanga allrounder tuleja

Produkty marki Gungnir doceniane są nie tylko przez użytkowników na całym świecie, ale również przez liczne organizacje pozasportowe, czego dowodem jest m.in. uzyskanie przez marki prestiżowej nagrody Red Dot Award 2021 za najlepszy wygląd i funkcjonalność.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach Gungnir, kliknij na na link do sztangi Allrounder.