Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

ETHIC SPORT

Ethic Sport to wiodąca marka suplementów na rynku włoskim i jedna z najpopularniejszych marek na rynku suplementów sportowych na świecie. Z produktów marki Ethic Sport korzystają najlepsi sportowcy i drużyny sportowe na świecie w wielu dyscyplinach sportowych.


Misją marki jest tworzenie wyłącznie najwyższej jakości produktów o sprawdzonej jakości i udowodnionej skuteczności po to, by pomóc sportowcom wydobyć ich maksymalny potencjał.


Suplementy Ethic Sport stworzone zostały w taki sposób, by odpowiadać nie tylko każdej dyscyplinie sportowej, ale każdej porze treningu – od pory przedtreningowej po sam trening i okres potreningowy.


Ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji suplementów, bliskie współprace z klubami sportowymi i sportowcami, bezpieczne praktyki produkcji i certyfikaty organizacji antydopingowych – wszystko to sprawia, że suplementy Ethic Sport są pewnym i bezpiecznym źródłem tych składników odżywczych, których sportowcy nie są w stanie dostarczyć z naturalnym jedzeniem.


Maksymalne oddanie swojej misji i pracy powoduje, że produkty marki Ethic Sport to synonim zaufania na rynku, który słynie z niepewnych i wątpliwych produktów – często opartych o puste hasła reklamowe. Ethic Sport stara się wykonywać swoją pracę u podstaw opierając się bardziej o naukę niż marketing po to, by sportowcy na każdym szczeblu – amatorskim i prywatnym mieli pewność, że te składniki odżywcze, które dostarczają organizmowi są faktycznymi składnikami widniejącymi na etykietach.

Produkty Ethic Sport dostępne są w naszym sklepie w zakładce Suplementy.