Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

ATO-GEAR

ATO-GEAR to firma, która postawiła sobie za cel zrewolucjonizowanie biegania i zapewnienie wszystkim biegaczom tych samych możliwości, które do tej pory zarezerwowane były wyłącznie dla wyspecjalizowanych laboratiorów diagnostycznych.

Po wielu latach badań, eksperymentów i tysiącach godzin poświęconym różnorodnym analizom biegu, udało się firmie stworzyć produkty, które odpowiadają na wszystkie potrzeby każdego biegacza, biorąc pod uwagę jego unikalne doświadczenia, historię biegową i technikę. Ten indywidualizm biegaczy to element, na który ATO-GEAR zwraca uwagę w pierwszej kolejności za pośrednictwem najbardziej zaawansowanych technologii i sztucznej inteligencji, dzięki której możliwa jest pełna personalizacja wysiłku i osiąganie przez Ciebie stale lepszych wyników.

Firma ATO-GEAR oddaje w ręce biegaczy, trenerów, fizjoterapeutów i naukowców 3 produkty, dając możliwość wyboru idealnego rozwiązania dla siebie, niezależnie od potrzeb. Wśród takich produktów można znaleźć:

arion coach aplikacja analiza biegu

ARION COACH

System do użytku indywidualnego złożony z 3 elementów – specjalnych wkładek wypełnionych sensorami analizującymi każdy kontakt z podłożem, przyczepianych do butów sensorów wyposażonych w wieloosiowy akcelerometr i żyroskop, a także darmowej aplikacji, dostępnej na urządzenia Android i iOS.

Z systemem ARION Coach możliwe jest obserwowanie aż 20 parametrów związanych z biegiem, w tym m.in. kadencji, czasu kontaktu z podłożem, czasu lotu, równowagi, stabilności czy długości kroku.

Analiza każdego biegu odbywa się w specjalnej aplikacji, która nie tylko w łatwy sposób przekazuje zwyczajowo trudne do odczytu dane, ale która prowadzi również przez kolejne treningi i programy treningowe, podając jednocześnie bieżące informacje o treningu w trakcie jego trwania.


ARION HUB

System ARION Hub to rozwiązanie stworzone dla sklepów biegowych, klinik medycznych i gabinetów rehabilitacyjnych. Z takim systemem możliwa jest pełna analiza biegu, zaledwie w przeciągu 1 minuty!

Po każdym biegu, system ARION Hub generuje indywidualny raport, w którym widoczne są najważniejsze parametry związane z techniką biegową i jej optymalizacją, mającą na celu lepsze wyniki i ograniczenie ryzyka kontuzji.

System ten wyposażony jest także w unikalne rozwiązanie wyszukujące i porównujące dane modele butów biegowych. W tym przypadku istnieje możliwość szybkiej i dokładnej analizy nie tylko tego, jak ciało danej osoby zachowuje się podczas biegu, ale jaki wpływ na taki wysiłek ma dany model obuwia.

arion hub aplikacja
arion studio

ARION STUDIO

System ARION Studio zapewnia unikalny dostęp do milionów danych, którymi dysponuje firma, a które mogą być wykorzystane do różnych celów – od produkcji butów biegowych po stworzenie efektywnych metod treningowych.

System ARION Studio może być więc pierwszym i ważnym krokiem do kolejnych innowacji w świecie biegania a podstawę takich innowacji zawsze powinny stanowić rzetelne dane, wspierane najbardziej zaawansowanymi technologiami.

W tej wersji systemu, firma ATO-GEAR dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, żeby spełnić swoją misję – przyczynienia się nie tylko do lepszych wyników biegaczy na całym świecie, ale wspierania innych firm i organizacji, które mogą pomóc w tym samym celu za pomocą ich niezależnych produktów i usług.


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów marki ATO-GEAR?

Odwiedź stronę ARION Coach lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 530 085 036 lub pod adresem mailowym [email protected]