Produkty do Velocity-Based Training (w skrócie VBT, czyli treningu opartego o prędkość i moc generowaną podczas ćwiczeń siłowych) Output Sports to produkty charakteryzujące się wyjątkowymi możliwościami, wykraczającymi znacznie poza możliwości marek i produktów konkurencyjnych.

Kompaktowe sensory Output Sports z jednej strony generują podstawowe dane związane z prędkością i mocą, ale z drugiej dają też możliwość przeprowadzania wielu testów związanych z szybkością, skocznością czy zakresami ruchu.

Częścią każdego z produktów są też licencje na oprogramowania dla wybranej liczby zawodników. Takie oprogramowania to wartość sama w sobie, bo to właśnie dzięki oprogramowaniu możliwa jest kompletna i kompleksowa analiza danych, porównywanie historii treningowej, zestawianie zawodników ich wyników względem siebie, programowanie treningów, i wiele innych.

To prawda, że produkty Output Sports są droższe od innych produktów w naszej kategorii VBT, ale prawdą jest też, że marki i jej produktów nie można porównywać w skali 1:1 – właśnie ze względu na jej szersze zastosowanie.

Output Sports to nie tylko produkty stricte treningowe, ale diagnostyczno-treningowe, których wartość rośnie wraz z poziomem zaawansowania. Jeśli więc należysz do osób uprawiających sport rekreacyjnie lub pół-zawodowo, wybierz któryś z innych produktów na naszej stronie. Jeśli natomiast poważnie zajmujesz się sportem i chcesz wznieść się na jeszcze wyższy poziom, Output Sports powinien być dla Ciebie rozwiązaniem idealnym.