Nasza oferta w kategorii GymAware zawiera wszystkie produkty australijskiej marki, uznawanej za markę zapewniającą największą dokładność pomiarów w treningu Velocity-Based Training (VBT), czyli treningu opartego o prędkość i moc generowaną podczas ćwiczeń siłowych.

Produkt GymAware RS to urządzenie powszechnie nazywane złotym standardem, ze względu na precyzyjną kalkulację danych, związaną z linką łączącą urządzenie ze sztangą. Produkt ten dostępny jest w kilku wersjach – wersji indywidualnej i wersjach zbiorczych, w których znajdują się 2, 4 lub 8 urządzeń.

Naturalnym przedłużeniem produktów GymAware RS jest najbardziej mobilna wersja sensorów VBT – GymAware Flex, czyli sensor mocowany bezpośrednio na sztandze. Sensor ten generuje dokładne dane o wysiłku nie tylko ze względu na swoje parametry techniczne, ale również na kompatybilność ze specjalną matą pomiarową, dzięki której możliwe są dokładniejsze obliczenia odległości i bardziej powtarzalne wyniki.

Ofertę komplementują licencje na oprogramowania, służące szczegółowej analizie danych dla wielu zawodników i akcesoria pomagające w wygodniejszym, szybszym i sprawniejszym wykonywaniu testów.