Maty ślizgowe Flowin to niezwykła wszechstronność i pewność tego, że trening ślizgowy będziesz w stanie wykonać dosłownie wszędzie. Jedyne, co musisz zrobić, to zabrać ze sobą matę Flowin i rozłożyć ją na wybranej przez Ciebie powierzchni. Znajdujące się w każdym zestawie maty ślizgowe, dedykowane różnym częściom ciała, zapewnią Ci z kolei optymalną przyczepność i poślizg, dzięki któremu każdy ruch będzie wymagający i rzuci wyzwanie Twojemu organizmowi.

Trening z matami ślizgowymi Flowin jest zawsze nieprzewidywalny i interesujący, a przy tym skuteczny. Dzięki takiemu treningowi, możesz nie tylko zadbać o te grupy mięśniowe, które pracują podczas większości ćwiczeń na siłowni, ale również o często zaniedbywane mięśnie głębokie – które odpowiedzialne są za dodatkową stabilność większych grup mięśniowych i prewencję kontuzji.

To m.in. dlatego produkty Flowin cieszą się uznaniem tysięcy ludzi korzystających z mat ślizgowych na całym świecie – zarówno w profesjonalnym sporcie jak i na zajęciach fitness, a także w rehabilitacji. Maty Flowin to również świetny wybór podczas wyposażania domowej siłowni – bo dzięki matom, wykonasz setki ćwiczeń na małej powierzchni, z łatwością dodając do nich inne akcesoria treningowe, takie jak hantle czy gumy do ćwiczeń.