W ofercie naszego sklepu znajdują się najlepsze i najczęściej stosowane produkty w treningu ślizgowym, pochodzące od marki Flowin i 6Directions. Obie marki wzajemnie się komplementują, dając wszystkim osobom aktywnym praktycznie nieograniczone możliwości.

Produkty Flowin charakteryzują się tym, że w treningu wykorzystywana jest specjalna mata ślizgowa, którą można rozłożyć praktycznie wszędzie i na każdej powierzchni. Za pośrednictwem specjalnych, dołączonych do zestawów i dedykowanych różnym częściom ciała mat ślizgowych, na takiej macie możliwe jest wykonanie kompletnego i wymagającego treningu o wielu poziomach trudności i intensywności. Trening z matami ślizgowymi, w tym przypadku ogranicza jedynie wyobraźnia.

Produkty 6Directions to rozwiązania bardziej mobilne, umożliwiające przeprowadzenie treningu na większości powierzchni. To niezwykle praktyczny, ekonomiczny i skuteczny sposób na zadbanie o zdrowie i formę w domu lub w podróży, chociaż maty ślizgowe marki stosowane są również w profesjonalnym sporcie, klubach fitness i klinikach rehabilitacyjnych na całym świecie.

Wybierając każdy z produktów w kategorii Trening ślizgowy, dostajesz nie tylko wysokiej jakości produkty, odporne na zniszczenie, ale również wiedzę i doświadczenie treningowe światowych ekspertów w tej dziedzinie. Taka wiedza i doświadczenie przekazywana jest za pomocą ćwiczeń i programów treningowych, dzięki którym nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na trening z matami ślizgowymi.